Jump to content
Dirlewanger

Milionar care şi-a donat întreaga avere: Munceam ca un sclav pentru lucruri pe care nu mi le doream

Recommended Posts

haha ce idiot imputit ratat nab prost

hai ca astept warn de la moderatoru asta nou deaici de pe stiri ca vad ca are pula mare si editeaza la toti reply-uri vreau si eu

Hai sa-ti fac pe plac, ca sa te simti si tu mai bine :)!

Suspend 10 zile pentru un limbaj adecvat!

Edited by Tybork
Link to comment

Banii nu aduc fericire , o cumpara si asta nu a stiut de unde sa o ia :) facand un gest frumos si tot odata incredibil si infinit de retardat , sa dus pwulii de suflet idiotu. vreau sa il contactez sa il rog sa imi doneze si mie din averea lui :-?

cand esti un retard pe care doar lucrurile materiale il bucura, atunci e valabil

un om cu educatie sigur nu o sa isi cumpere pantofi de 20 000 euro

Ce gest frumos a facut? A doant banii unor salbatici comunisti care nu o sa faca nimic cu ei!

asa e

trebuia sa ii dea unui democrat ca base, care stia el c sa faca cu ei :)

Link to comment

cand esti un retard pe care doar lucrurile materiale il bucura, atunci e valabil

un om cu educatie sigur nu o sa isi cumpere pantofi de 20 000 euro

asa e

trebuia sa ii dea unui democrat ca base, care stia el c sa faca cu ei :)

nas' cand nu ai bani si esti mai amarastean te bucura lucrurile materiale sigur , celelalte gen' familie , prieteni si iubrie le ai ....si nu o mai aberati atat pe aici ...daca e reala treaba ...asta a facut o tampenie PUNCT

Link to comment

cand esti un retard pe care doar lucrurile materiale il bucura, atunci e valabil

un om cu educatie sigur nu o sa isi cumpere pantofi de 20 000 euro

Xspeed im primul rand tu mergi la scoala?De ce?Daca zici ca nu te bucura lucrurile materiale?Poti sa traiesti si din cersit....Pantofi de 20.000 de euro?Sti tu ca daca un om e bogat isi ia si pantofi de 20.000 de euro?Vorbiti numai aiureli voi....

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...