Jump to content
Komisaru

Transarea Romaniei

Recommended Posts

Treaba lor :) .

Draguta teoria asta a conspiratiei , dar foarte aiurea :-? ...

Nu inteleg de ce se incearca impartirea in cat mai multe state si nu crearea unora mai mari .

Pentru a fi slabe in momentul unui ww3 ? :blink:

Interese murdare.

Si de ce e o conspiratie?

Bascii au inceput demersurile pentru independenta

Kosovo este independent si APROAPE DE ALBANIA!

Scotia doreste independenta.

Iar oltenia este controlata de berchea mondialu si alte ciori!

Si ce spun mai sus nu sunt aberatii.

Cautati in presa online!

Link to comment
Share on other sites

Treaba lor :) .

Draguta teoria asta a conspiratiei , dar foarte aiurea :-? ...

Nu inteleg de ce se incearca impartirea in cat mai multe state si nu crearea unora mai mari .

Pentru a fi slabe in momentul unui ww3 ? :blink:

Dezbina si cucereste. E lesne de inteles ca statele mai mici sunt mult mai pasibile de a fi subjugate, din orice punct de vedere. In orice caz, un stat tiganesc nu va putea exista niciodata, cel putin nu pe propriile forte.

Link to comment
Share on other sites

Interese murdare.

Si de ce e o conspiratie?

Bascii au inceput demersurile pentru independenta

Kosovo este independent si APROAPE DE ALBANIA!

Scotia doreste independenta.

Iar oltenia este controlata de berchea mondialu si alte ciori!

Si ce spun mai sus nu sunt aberatii.

Cautati in presa online!

Arata-mi si mie in presa online unde se zice ca Bercea Mondialu conduce Oltenia sau Doljul .

Link to comment
Share on other sites

Separare rasiala, exterminare in masa, actualmente sunt povesti de adormit copiii. America, ONU, UE si toate organizatiile care au la baza "drepturile omului" ar face un scandal mediatic impotriva Romaniei de nu'mi imaginez! Dupa vine si embargoul economic, financiar si comercial si ne-am dus dracu!

Solutia din punctul meu de vedere? Actiuni individuale!

Dar cum va fi situatia peste 10 ani? Poate s-ar ivi o portita si pentru separatism sau chiar deportare sub diferite pretexte. La inceputul secolului 20 nimeni nu si-ar fi imaginat in Germania ca va ajunge la putere un NSDAP cu un program radical anti-semit samd. Follow Your Dreams!

No, apai meri ma copilas pe strada si apuca-te sa ii extermini daca tot esti atat de dedicat unei astfel de cauze. Ah, da, nu esti decat un robo de pe internet... :pumn:

Link to comment
Share on other sites

Dezbina si cucereste. E lesne de inteles ca statele mai mici sunt mult mai pasibile de a fi subjugate, din orice punct de vedere. In orice caz, un stat tiganesc nu va putea exista niciodata, cel putin nu pe propriile forte.

Corect , voi va puteti imagina un stat tiganesc ?:lol:

Cum ar putea tiganii sa fure unul de la altul cand nici unul nu are nimic ?( ma refer la cei saraci )

Si cum ar putea tiganii sa faca bani cand nu le da nimeni ajutoare sociale?

tiganii or sa ajunga la putere

ontopic: nu cred ca se va ajunge chiar asa cum spune cei care au scris articolul

Tiganii NU vor ajunge la putere .

Cat despre articol ,o sa traim si o sa vedem...desi ma cam indoiesc :D ..

Link to comment
Share on other sites

in fiecare aud de bercea mondialu la stiri...

Ba esti nebun ? Si daca eu aud de Becali toata ziua la televizor inseamna ca el face legea in bucuresti ?

Normal ca auzi daca , acasa tv si mai stiu eu ce canal mediatizeaza botezurile si nuntile aluia unde arunca cu mormane de bani pe salam , dar asta nu inseamna ca face el legea in Craiova sau in Dolj .

Cum ziceam , o sa va inebuneasca cancan-ul si televizorul .

Link to comment
Share on other sites

Ba esti nebun ? Si daca eu aud de Becali toata ziua la televizor inseamna ca el face legea in bucuresti ?

Normal ca auzi daca , acasa tv si mai stiu eu ce canal mediatizeaza botezurile si nuntile aluia unde arunca cu mormane de bani pe salam , dar asta nu inseamna ca face el legea in Craiova sau in Dolj .

Cum ziceam , o sa va inebuneasca cancan-ul si televizorul .

Presupun ca si luptele de strada intre diverse clanuri din craiova tot povesti sunt.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Scandaluri petrecute în perioada 2007-2008

20 august 2007 ? Două persoane împuşcate şi mai multe bătute ajung la spital după ce două clanuri rivale se răfuiesc cu pistoalele chiar în curtea Institului de Medicină Legală Craiova.

5 septembrie 2007 ? Doi craioveni se răfuiesc în trafic, unul dintre ei folosindu-se de o sabie iar celălalt de un pistol cu bile de cauciuc.

10 septembrie 2007 ? Şase persoane deschid focul asupra unui grup de tineri în cartierul George Enescu.

1 octombrie 2007 ? Două familii de ţigani se războiesc u pistoale şi cuţite în cartierul de rromi Faţa Luncii. La spital ajung patru personae tăiate şi două împuşcate.

14 octombire 2007 ? Două maşini sunt distruse cu bâtele şi mai multe focuri de armă se aud în cartierul Brazda lui Novac după ce între două grupări se răfuiesc.

1 decembrie 2007 ? Două familii de rromi se iau la bătaie în plină stradă. Poliţia întocmeşte şase dosare penale şi interoghează 25 de persoane.

6 decembrie 2007 ? Cinci craioveni ameninţă cu un pistol de cauciuc doi agenţi de pază, de supărare că le-au fost interzis accesul într-un local.

25 iulie 2008 ? Două grupări de rromi au tras mai multe focuri de armă în incinta Spitalului Judeţean de Urgenţă Craiova.

11 August 2008 ? Alte două familii de rromi s-au luat la bătaie folosindu-se de săbii, bate de baseball şi topoare.

26 august 2008 - Mihai Pârvu, cunoscut drept Caiac, a fost împuşcat mortal în urma unei altercaţii cu un amic, după o partidă de pocher în care acesta din urmă a pierdut 50.000 de euro.

16 iunie 2009 - Gigi Vadik Zavera, zis Gigioc, s-a răfuit cu săbii şi cuţite cu rromii din familia Velcu în curtea spitalului de Urgenţă.

Protagoniştii celebrelor scandaluri din ultimii ani nu au mai ieşit în evidenţă în ultima perioada, preferând să păstreze un profil discret. De exemplu, Gigel Ţăndărică, zis Roşianu deţine alături de soţia sa un hotel în Craiova şi este acţionar la firma care controlează ştrandul "Laguna Albastră" din oraş.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Depinde ce intelegi tu prin controleaza.

http://www.evz.ro/articole/detalii-articol...r-si-Televizor/

Link to comment
Share on other sites

Ba esti nebun ? Si daca eu aud de Becali toata ziua la televizor inseamna ca el face legea in bucuresti ?

Normal ca auzi daca , acasa tv si mai stiu eu ce canal mediatizeaza botezurile si nuntile aluia unde arunca cu mormane de bani pe salam , dar asta nu inseamna ca face el legea in Craiova sau in Dolj .

Cum ziceam , o sa va inebuneasca cancan-ul si televizorul .

pei ba nebunule becali nu omoara lumea si are dosare penale de crima , sa nu crezi ca ii iau apararea , cum are tiganu ala...nu mediatizeaza nimeni ciorile alea spurcate doar le da faptele pe care le savarsesc la stiri

Link to comment
Share on other sites

pei ba nebunule becali nu omoara lumea si are dosare penale de crima , sa nu crezi ca ii iau apararea , cum are tiganu ala...nu mediatizeaza nimeni ciorile alea spurcate doar le da faptele pe care le savarsesc la stiri

Pai nici eu nu-i iau apararea lui si nici a tiganilor , dar iti zic eu ca nu e asa , cum crezi tu sau cum cred altii ca fac tiganii legea in Craiova .

Tiganii fac "legea" in sensul ca daca e sa se ia un tigan de tine nu sare nimeni sa te apere si asta nu numai in Craiova , in toata Romania.

Nici eu nu suport tiganii , intr-adevar , sunt cartiere pline de tigan , gen : fata luncii , mofleni , acolo daca intrii , in special seara nu esti vazut prea bine .

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Romania_...etnica_2002.PNG

Poftim.

Link to comment
Share on other sites

Pai nici eu nu-i iau apararea lui si nici a tiganilor , dar iti zic eu ca nu e asa , cum crezi tu sau cum cred altii ca fac tiganii legea in Craiova .

Tiganii fac "legea" in sensul ca daca e sa se ia un tigan de tine nu sare nimeni sa te apere si asta nu numai in Craiova , in toata Romania.

Nici eu nu suport tiganii , intr-adevar , sunt cartiere pline de tigan , gen : fata luncii , mofleni , acolo daca intrii , in special seara nu esti vazut prea bine .

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Romania_...etnica_2002.PNG

Poftim.

Tu traiesti in alt oras prietene.

Iar harta aia e kkt. Prea putin cacaniu in zona

Link to comment
Share on other sites

Tu traiesti in alt oras prietene.

Iar harta aia e kkt. Prea putin cacaniu in zona

Ba "neamtule" mai lasa-ma-n pace cu impresiile tale si cu criticile tale de 2 bani .

Eu traiesc in Craiova , m-am nascut in Craiova si nu ma intereseaza pe mine ce face Bercea si Fulguta si alti tigani "mari" din Craiova .

Tu probabil ca nici nu mai stai in Craiova , dar iti place tie mereu sa te iei de acest oras sau sa te iei in special de tigani (ca doar esti rasist) .

Cum am zis , nici eu nu suport tiganii dar nici nu ma deranjeaza ca stau in cartierele lor acolo.

Tu probabil stateai in Lunca sau in Craiovita (pe vremea cand erau toti tiganii) si d-aia te plangi atat , erai sclavagit de toate ciorile si ce ai zis , hai sa devin rasist pentru copilaria mea batjocorita de ciorile astea , nu ?

PS : SA TRAIM BINE.

Link to comment
Share on other sites

Interese murdare.

Si de ce e o conspiratie?

Bascii au inceput demersurile pentru independenta

Kosovo este independent si APROAPE DE ALBANIA!

Scotia doreste independenta.

Iar oltenia este controlata de berchea mondialu si alte ciori!

Si ce spun mai sus nu sunt aberatii.

Cautati in presa online!

Daca s-ar intampla lucrurile astea s-ar duce dracu lumea asta de tot . Nu ii inteleg pe indivizii astia . Ce independenta vreti? Ce economie crede ca poate realiza un rahat de stat care nu e mai mare ca un judet ? Ai sa ii vezi pe toti ca in Kosovo ca mor de foame pe capete si se iau la bataie zilnic insa neh , ei sunt fericiti in prostia lor . Prostia asta e un produs revolutionar vad , tine si de foame si de frig .

Link to comment
Share on other sites

Ba "neamtule" mai lasa-ma-n pace cu impresiile tale si cu criticile tale de 2 bani .

Eu traiesc in Craiova , m-am nascut in Craiova si nu ma intereseaza pe mine ce face Bercea si Fulguta si alti tigani "mari" din Craiova .

Tu probabil ca nici nu mai stai in Craiova , dar iti place tie mereu sa te iei de acest oras sau sa te iei in special de tigani (ca doar esti rasist) .

Cum am zis , nici eu nu suport tiganii dar nici nu ma deranjeaza ca stau in cartierele lor acolo.

Tu probabil stateai in Lunca sau in Craiovita (pe vremea cand erau toti tiganii) si d-aia te plangi atat , erai sclavagit de toate ciorile si ce ai zis , hai sa devin rasist pentru copilaria mea batjocorita de ciorile astea , nu ?

ESTI PROST!

Nici eu Numai cred in teoria asta. Desi exista miscari ale tiganilor in Timis, ele sunt doar in plan infractional-imobiliar cu precadere. Ca numar sunt mult mai putini ca cei din alte zone, chiar mult mai putini ca in Bucuresti, spre exemplu. In fine, nu prea vad cum ar fi posibila incorporarea Ardealului de catre Ungaria pt ca acolo sunt 1,5 mil. unguri si de vreo 5 ori mai multi romani....... samd.

Link to comment
Share on other sites

ESTI PROST!

Nici eu Numai cred in teoria asta. Desi exista miscari ale tiganilor in Timis, ele sunt doar in plan infractional-imobiliar cu precadere. Ca numar sunt mult mai putini ca cei din alte zone, chiar mult mai putini ca in Bucuresti, spre exemplu. In fine, nu prea vad cum ar fi posibila incorporarea Ardealului de catre Ungaria pt ca acolo sunt 1,5 mil. unguri si de vreo 5 ori mai multi romani....... samd.

Bine bai "hitlere" sunt eu prost , tu nici macar nu ai dreptul sa vorbesti atat timp cat ai idol un CRIMINAL si un bolnav psihic , presupun ca si voi astia "Forza hitler" sunteti la fel .

Sincer pentru mine tu esti un 0 (barat) si nimic mai mult .

Si stai tu linistit , ca ungurii nu o sa obtina niciodata independenta... si nici oltenia nu o sa fie "tara tiganilor".

Link to comment
Share on other sites

Bine bai "hitlere" sunt eu prost , tu nici macar nu ai dreptul sa vorbesti atat timp cat ai idol un CRIMINAL si un bolnav psihic , presupun ca si voi astia "Forza hitler" sunteti la fel .

Sincer pentru mine tu esti un 0 (barat) si nimic mai mult .

Si stai tu linistit , ca ungurii nu o sa obtina niciodata independenta... si nici oltenia nu o sa fie "tara tiganilor".

Treci pe la topicul cu hitler daca vrei o dezbatere cu mine. Dar, un mic taranoi ca tine este 0 la cultura generala si istorie. Un indoctrinat!

HAIL HITLER!

Link to comment
Share on other sites

Treci pe la topicul cu hitler daca vrei o dezbatere cu mine. Dar, un mic taranoi ca tine este 0 la cultura generala si istorie. Un indoctrinat!

HAIL HITLER!

NU vreau nicio dezbatere cu tine , pe mine nu ma intereseaza hitler , pe mine nu ma intereseaza nazistii , pe mine nu ma intereseaza istoria nemtilor .

Probabil pentru tine e placut sa dezbati subiecte gen : hitler.

Si mai usor cu jignirile , ca eu nu te-am facut pe tine prost sau taranoi ...

f*** hitler !

Link to comment
Share on other sites

Treci pe la topicul cu hitler daca vrei o dezbatere cu mine. Dar, un mic taranoi ca tine este 0 la cultura generala si istorie. Un indoctrinat!

HAIL HITLER!

OMFG, tu nici macar faimosul salut hitlerist nu stii sa il scrii corect. Asta pe langa faptul ca si tu, si celalalt "mare" fascist wannabe" eugen sau cum ii zice, intr-un alt topic in care nu ma bag pentru ca ati scris prea multe tampenii (cel despre musulmani) aratati amandoi ca nu stiti diferenta intre "numai" si "nu mai". Luati ma copii o gramatica in mana si lasati prostiile ca nu sunt de voi.

Link to comment
Share on other sites

OMFG, tu nici macar faimosul salut hitlerist nu stii sa il scrii corect. Asta pe langa faptul ca si tu, si celalalt "mare" fascist wannabe" eugen sau cum ii zice, intr-un alt topic in care nu ma bag pentru ca ati scris prea multe tampenii (cel despre musulmani) aratati amandoi ca nu stiti diferenta intre "numai" si "nu mai". Luati ma copii o gramatica in mana si lasati prostiile ca nu sunt de voi.

Eu zic sa iti vezi de treaba ta. Mai ai si nicku ala de maimutoi virgin =))

Heil Hitler in germana si HAIL HITLER in engleza! :nanana:

pdl-ist homosexual , bolnav psihic scapat de la balaceanca

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa iti vezi de treaba ta. Mai ai si nicku ala de maimutoi virgin =))

Heil Hitler in germana si HAIL HITLER in engleza! :nanana:

pdl-ist homosexual , bolnav psihic scapat de la balaceanca

Vreaun moderatorul pe aici :) ,se pare ca nazistul o cam ia razna.

ON:Eu sincer nu cred ce scrie acolo

Link to comment
Share on other sites

Pleaca ba cu rromi de aici. Indoctrinat ce esti. Pana acum faceati gura ca de ce le spunem rromi si acum toti folositi apelativul asta. Dar de ce sa nu le spunem ciori,sobolani,pureci,paraziti?

Si da, sudul olteniei este deja al tiganilor. In Craiova,ei fac legea pe aici. De la cel mai mic politist pana la cel mai mare procuror. Trebuaiu exterminati de mult kkti astia! Poate nu e prea tarziu.

Vb frumos rasistule, ca eu nu am facut gura cand le spunea altcineva rromi , sau tigani sau ciori sau cum vrei tu, or fi ei parazitii societatii romane, dar nu toti sunt la fel, din comentariile tale presupun ca ai ceva impotriva lor , cred ca esti trecut printr-o intamplare mai putin buna cu ei, si daca nu ma insel esti si putin dereglat psihic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...