Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 9 - "Less is more"

Recommended Posts

radu, l-ai investigat sau nu pe komisaru?

Si eu astept raspunsu,dar e in zadar!

Oricum radule. Poate reusesti sa scapi ziua asta, esti moderator,ai multi prieteni care joaca si multi idioti o sa-ti tina partea (ma refer la cei voteaza dupa vant).

Vreau sa spun ca nu o sa termini jocul viu. Daca eu mor, toti jucatorii o sa vada ca nu sunt personaj rau. Si nu cred ca o sa mai fraieresti pe cineva atunci!

Link to comment
Share on other sites

zap, te-am intrebat ceva, raspunde ... esti cumva doctor si nu stiu ?

Nu iti gandesti deloc manevrele si dai de gol pe cine nu trebuie.

Ai urmarit felul in care murea lumea pana acum? De cele mai multe ori a murit cate o persoana in fiecare noapte. Chiar si in prima noapte a murit doar 1. Niciodata 3. Din moment ce eu am fost la Zeal, n-a murit, dar in schimb au murit alte 2 persoane, ce as fi putut sa fac eu la el? I-am si urmarit pista cu loyd.

Votez Komisaru.

Link to comment
Share on other sites

tocmai am realizat ceva :D

dezvotez luk ... votez radu

trust me

ma gresiti cu radu. orice ai fi realizat, e gresit.

radu nu e mafiot, e de partea celor buni.

daca radu comfirma ca l-a investigat pe komisaru si nu ca il acuza doar pe banuieli, atunci eu sunt dispus sa merg pe mana lui si imi voi pastra votul.

daca acuzatiile sunt bazate doar pe banuieli, atunci eu imi voi schimba votul catre luk.

In orice caz, va luati de radu, cand 3 l-au investigat si a iesit curat ... nu faceti altceva decat sa va puneti paie singuri pe foc si sa pareti suspecti, eventual irosind cateva investigatii degeaba aruncate asupra voastra.

Think about it.

TRUST ME nu am cum sa gresesc, uitati-va si in trecut si vedeti ca nu v-ati inselat cand v-ati luat dupa ce am spus eu.

Link to comment
Share on other sites

ma gresiti cu radu. orice ai fi realizat, e gresit.

radu nu e mafiot, e de partea celor buni.

daca radu comfirma ca l-a investigat pe komisaru si nu ca il acuza doar pe banuieli, atunci eu sunt dispus sa merg pe mana lui si imi voi pastra votul.

daca acuzatiile sunt bazate doar pe banuieli, atunci eu imi voi schimba votul catre luk.

In orice caz, va luati de radu, cand 3 l-au investigat si a iesit curat ... nu faceti altceva decat sa va puneti paie singuri pe foc si sa pareti suspecti, eventual irosind cateva investigatii degeaba aruncate asupra voastra.

Think about it.

TRUST ME nu am cum sa gresesc, uitati-va si in trecut si vedeti ca nu v-ati inselat cand v-ati luat dupa ce am spus eu.

Esti simaptic! Imi amintesti de Poland! =)) mai incearca!

Asa zicea si el." Dupa investigatiile mele, radu e curat blablabla""

Link to comment
Share on other sites

Treaba sta in felul urmator :

Prima noapte - ioana e curată. - motivul pentru care am VIZITAT-O !

A doua noapte - komisaru e curat şi (încă) nu are activitate nocturnă.

A treia noapte - erifeek e curat dar are activitate nocturnă - s-a dovedit a fi savant nebun.

A patra noapte - irina e curată.

Eu cred ca sunt politist naiv si toti cei pe care ii anchetez imi ies curati.

Ceva 100% NU STIU, doar banuieli.

Arma nu detin, cel putin nu am fost instiintat ca detin.

M-au anchetat 3 oameni, toti au zis ca sunt curat.

Komisaru o da in balarii. Odata zice ca m`a investigat si ca sunt mafiot. Apoi zice ca de fapt sa ma investigheze cineva, CA EL NU POATE - a mintit in prima instanta. Apoi zice ca sunt mafiot ca i`am luat apararea la Slaban. Nu i`am luat apararea, ci ma APARAM PE MINE ! Apoi zice ca i`am luat apararea la POLAND. POLAND ne`a descoperit Psycho`ul, din prima fara greseala => eu am avut incredere in vorbele lui in ceea ce a urmat. S`a dovedit ca a mintit.

O pista CLARA nu am, ci doar din ce zic pruncii p`aci.

P.s. : komisare, esti lame rau de tot. E un joc, ce conteaza ca eu sunt moderator ? Daca nu stii sa joci si nu stii sa pierzi, nu te mai baga !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...