Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 9 - "Less is more"

Recommended Posts

Vad ca rolurile se duc in 3 directii diferite, fiecare cu pistele si ideile lui. Cum au murit multi mafioti intr-un timp foarte scurt si aparent suntem in avantaj, propun sa cadem toti de acord si sa votam o singura persoana azi, alta maine si ultima peste 2 zile. Asa putem trage si niste concluzii...cine pe cine apara s.a.m.d si poate nimerim si 1 mafiot.

Dude, eu zic ca e clara treaba. Radu, a sarit in apararea unui mafiot (slabanu) Sunt mai mult ca sigur ca e mafiot sau cel putin bad guy.

Anyway, ca sa nu ziceti ca fac scheme il votez loyd Daca loyd nu e mafiot e clara treaba!

Link to comment
Share on other sites

va zic doar ca pista mea e una sigura, si rog un medic/bodyguard sa ma apere la noapte, deoarece mai am o tinta si pt maine.

Uitati-va in paginile din urma, vedeti ca n-ati gresit cand ati mers pe mana mea.

Link to comment
Share on other sites

Dude, eu zic ca e clara treaba. Radu, a sarit in apararea unui mafiot (slabanu) Sunt mai mult ca sigur cae mafiot sau cel putin bad guy

Omule, ai zis ca m`ai INVESTIGAT ! Acuma o dai in diverse si te bazezi pe faptu ca eu i`am luat apararea ? Ti`am zis de 2 ori, iti repet a 3`a oara : M`AM APARAT PE MINE, NU PE EL, E O DIFERENTA !

Clar esti murdar si incerci sa intorci totu impotriva mea :)

Imi mentin votul : votez komisaru

Link to comment
Share on other sites

Omule, ai zis ca m`ai INVESTIGAT ! Acuma o dai in diverse si te bazezi pe faptu ca eu i`am luat apararea ? Ti`am zis de 2 ori, iti repet a 3`a oara : M`AM APARAT PE MINE, NU PE EL, E O DIFERENTA !

Clar esti murdar si incerci sa intorci totu impotriva mea :)

Imi mentin votul : votez komisaru

cu pista mea ce ai de zis? vezi sa nu iti faci un obicei in a ignora acuzatiile asupra mafiotilor ...

maine o sa dau cartile pe fata si despre tine (dupa ce vei fi investigat la noapte)

Link to comment
Share on other sites

Omule, ai zis ca m`ai INVESTIGAT ! Acuma o dai in diverse si te bazezi pe faptu ca eu i`am luat apararea ? Ti`am zis de 2 ori, iti repet a 3`a oara : M`AM APARAT PE MINE, NU PE EL, E O DIFERENTA !

Clar esti murdar si incerci sa intorci totu impotriva mea :)

Imi mentin votul : votez komisaru

atata pot sa spun ca Wanksta sta prost cu investigatiile, cel putin in ceea ce ma priveste pe mine :)

Anyway, g night :D

Uite inca o dovada. Ai spus ca wanksta sta prost cu investigatiile, dar defapt wanksta a avut dreptate!

Numai juca teatru!

Link to comment
Share on other sites

cu pista mea ce ai de zis? vezi sa nu iti faci un obicei in a ignora acuzatiile asupra mafiotilor ...

maine o sa dau cartile pe fata si despre tine (dupa ce vei fi investigat la noapte)

Toata chestia e ca n`am de unde sa stiu daca ai dreptate sau nu.

Singurul pe care ma pot baza momentan e POLAND :)

Dar hai sa zicem ca ma bazez pe tine asta seara si chiar te rog sa ma investighezi la noapte, DAR DE ASEMENEA ROG UN DOCTOR PE MINE LA NOAPTE !

Uite inca o dovada. Ai spus ca wanksta sta prost cu investigatiile, dar defapt wanksta a avut dreptate!

Numai juca teatru!

Citeste frate tot ce am scris acolo #-o Stai prost cu vederea ? Sau citesti doar ce vrei tu ? Vezi ce am scris la final ? "sta prost cu investigatiile, CEL PUTIN IN CEEA CE MA PRIVESTE PE MINE " ffs, pay more attention !

devotez Komisaru, votez Loyd

Link to comment
Share on other sites

Va datorez niste explicatii din ziua trecuta..

- prima noapte l-am investigat pe renegade. l-am investigat deoarece in mafiile anterioare a primit roluri pasnice sa zic asa si asta mi-a dat de gandit. l-am investigat, a iesit nevinovat.

- in a doua noapte l-am investigat pe brink_ba datorita modului lui de a juca, se credea superior celorlalti. se hazarda de multe ori si dadea de banuit ( cel putin mie ). a iesit murdar, deci, era mafiot clar.

- in a treia noapte l-am investigat pe radu, a iesit nevinovat, deci, nu este mafiot 100%.

acum nu am nici o tinta, o sa merg pe mana voastra dar voi analiza jocul foarte bine.

Link to comment
Share on other sites

vedem maine.. oricum daca moare zeal e clar ca radu e implicat

Sau poate mafia incearca sa imi puna asta in carca. La asta te`ai gandit ?

Va datorez niste explicatii din ziua trecuta..

- prima noapte l-am investigat pe renegade. l-am investigat deoarece in mafiile anterioare a primit roluri pasnice sa zic asa si asta mi-a dat de gandit. l-am investigat, a iesit nevinovat.

- in a doua noapte l-am investigat pe brink_ba datorita modului lui de a juca, se credea superior celorlalti. se hazarda de multe ori si dadea de banuit ( cel putin mie ). a iesit murdar, deci, era mafiot clar.

- in a treia noapte l-am investigat pe radu, a iesit nevinovat, deci, nu este mafiot 100%.

acum nu am nici o tinta, o sa merg pe mana voastra dar voi analiza jocul foarte bine.

Multumesc frumos POLAND ! :)

Banuiesc ca in vorbele lui aveti incredere.

@Radu ai cumva o arma ? daca da , la ce o folosesti ?

Nu, nu am :)

Link to comment
Share on other sites

radu aici te-am cam prins cu minciuna ;)

Investigatii:

@radu =curat , activitate nocturna + arma

@luk= curat , activitate nocturna

@wanksta=curat, activitate nocturna

in caz ca o sa mor la noapte sa ramaneti cu investigatiile :P

@daca s-ar putea sa stea un medic pe langa mine diseara ar fi perfect :))

Link to comment
Share on other sites

radu aici te-am cam prins cu minciuna ;)

Investigatii:

@radu =curat , activitate nocturna + arma

@luk= curat , activitate nocturna

@wanksta=curat, activitate nocturna

in caz ca o sa mor la noapte sa ramaneti cu investigatiile :P

@daca s-ar putea sa stea un medic pe langa mine diseara ar fi perfect :))

Eu iti zic sincer ca nu am primit arma. Poate am si a uitat doll sa ma anunte :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...