Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 9 - "Less is more"

Recommended Posts

Ba ma lasi cu investigatiile tale ? :)) Tu nu ai rol care sa poata investiga, te rog, nu intoarce oamenii impotriva mea. Lasa`ma sa`mi calculez bine ideile.

Vezi c`a murit deja #-o

e mort deja :D

l.e : Nu mai dati delete la posturi =))

am sesizat deabea acum ,sry :(

radule tu ce-ai facut azi noapte ?

Link to comment
Share on other sites

De ce minti? Ai dovezi? Dovada clara ca esti MAFIOT!

votez thug radu

Da` dovada ta ca eu sunt mafiot, care`i ?

Hai, zi`mi pe cine ai mai investigat daca esti chiar asa tare`n clanta si zici ca m`ai investigat.

am sesizat deabea acum ,sry :(

radule tu ce-ai facut azi noapte ?

plimbari pe ici colo.

Link to comment
Share on other sites

Da` dovada ta ca eu sunt mafiot, care`i ?

Incerci sa ne aburesti cu aceste replici de 2 lei.Toata lumea stie ca ai fost membru al partidului comunist =)) (glumeam)

Pai ce dovada mai vrei? Am vazut cu totii cum ai sarit in apararea sefului tau de clan (slabanu).

Incerci sa pacalesti oamenii, dar tu esti un criminal cu sange rece. Cum poti dormii noaptea?=))

Ti-am pregatit un loc la noi in celula radule!

Link to comment
Share on other sites

De ce minti? Ai dovezi? Dovada clara ca esti MAFIOT!

votez thug radu

Da` dovada ta ca eu sunt mafiot, care`i ?

Hai, zi`mi pe cine ai mai investigat daca esti chiar asa tare`n clanta si zici ca m`ai investigat.

plimbari pe ici colo.

Ehm,chiar nu stiu,unu dintre voi doi clar e patat,intr-un fel sau altul . Dar nu-mi pot da seama,tu komisaru...esti prea sigur,ori incerci sa intorci lumea impotriva lui raducu,ori chiar sti ceva . Radule,raspunsurile tale la intrebarea lui irnk ce ai facut aseara,nu te ajuta prea mult .

Sincer,tiind sa cred ca unul dintre voi 2 va muri astazi linsat,daca nu vine cineva cu niste dovezi clare .

So,let the fun begin !

Link to comment
Share on other sites

Ehm,chiar nu stiu,unu dintre voi doi clar e patat,intr-un fel sau altul . Dar nu-mi pot da seama,tu komisaru...esti prea sigur,ori incerci sa intorci lumea impotriva lui raducu,ori chiar sti ceva . Radule,raspunsurile tale la intrebarea lui irnk ce ai facut aseara,nu te ajuta prea mult .

Sincer,tiind sa cred ca unul dintre voi 2 va muri astazi linsat,daca nu vine cineva cu niste dovezi clare .

So,let the fun begin !

Sunt mai mult ca sigur ca radu e mafiot!

Sa o luam logic:

Am vazut cu toti cum l-a aparat pe slabanu. Daca ne uitam pe roluri,mafiotii se cunosc intre ei si se apara. MORI RADULE !

Link to comment
Share on other sites

Incerci sa ne aburesti cu aceste replici de 2 lei.Toata lumea stie ca ai fost membru al partidului comunist =)) (glumeam)

Pai ce dovada mai vrei? Am vazut cu totii cum ai sarit in apararea sefului tau de clan (slabanu).

Incerci sa pacalesti oamenii, dar tu esti un criminal cu sange rece. Cum poti dormii noaptea?=))

Ti-am pregatit un loc la noi in celula radule!

Nush ce ti s`a parut tie ca am sarit in apararea lui SLABAN ! Cum am mai zis, m`am aparat PE MINE, nu am zis NIMIC de el :)

Da, am mai zis`o odata, am vizitat`o in noaptea aia pe Ioana, dar in ALTE SCOPURI !

Totusi, ne zici ce alte investigatii ai mai facut ? Te dai mare si tare ca m`ai investigat => esti politist. Deci n`ar fi greu sa ne zici pe cine ai mai gasit murdar/curat, nu ?

Ehm,chiar nu stiu,unu dintre voi doi clar e patat,intr-un fel sau altul . Dar nu-mi pot da seama,tu komisaru...esti prea sigur,ori incerci sa intorci lumea impotriva lui raducu,ori chiar sti ceva . Radule,raspunsurile tale la intrebarea lui irnk ce ai facut aseara,nu te ajuta prea mult .

Sincer,tiind sa cred ca unul dintre voi 2 va muri astazi linsat,daca nu vine cineva cu niste dovezi clare .

So,let the fun begin !

Vad cum decurg lucrurile pe urmatoarele 2 ore cat mai stau acasa si vedem ce si cum. Stiu ca e un raspuns aiurea, dar asta este :)

Link to comment
Share on other sites

Wtfff am dormit vreo 3 zile :blink:

Totusi, am gasit pe cineva sa imi faca un rezumat la ce s`a intamplat pe aici.. :)

Deci, sa gandim logic:

Slabuts a fost mafiot.

In fiecare noapte, DOAR un mafiot merge sa ucida. *parca asa era la reguli, nu mai stiu exact*

Radu si Slabuts au vizitat`o pe Ioana in aceeasi noapte.

__________________________________________________________________________

Deci Radu e curat :) ..

Link to comment
Share on other sites

Wtfff am dormit vreo 3 zile :blink:

Totusi, am gasit pe cineva sa imi faca un rezumat la ce s`a intamplat pe aici.. :)

Deci, sa gandim logic:

Slabuts a fost mafiot.

In fiecare noapte, DOAR un mafiot merge sa ucida. *parca asa era la reguli, nu mai stiu exact*

Radu si Slabuts au vizitat`o pe Ioana in aceeasi noapte.

__________________________________________________________________________

Deci Radu e curat :) ..

Multumesc frumos Crazy.

votez Komisaru

Si un doctor sa ma vegheze la noapte pls :|

Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos Crazy.

votez Komisaru

Si un doctor sa ma vegheze la noapte pls :|

Ba ne lasi cu astea? Ai ramas mut la replyul meu pana a aparut crazykid cu un reply de kkt. Nici nu stim sigur daca TU ai fost cu slabanu la Ioana!

Esti mafiot clar!

Link to comment
Share on other sites

@crazy si daca totusi exista 2 mafii?

Nu cred.. *de obicei cand au fost 2 clanuri s`a zis chestia asta :P *

Totusi daca a trecut pe la ea nu inseamna ca e mafiot.. Poate s`a dus sa vada cu ce se ocupa sau Sa o pazeasca, cine stie :P

@ Komisar, nu pot merge 2 mafioti din acelasi clan sa ucida! Radu nu a fost cu Slabuts, au fost pe rand :P

Link to comment
Share on other sites

te inseli.. tura trecuta au fost 2 clanuri de mafioti, iar eu care eram nas am fost ucis de celalalt clan ceea ce e impotriva regulamentului, dar sa trecem peste asta.. ideea e ca nu s-a zis nimic

si daca faza cu slaban a fost o abureala? eu totusi tind sa cred ca radu e mafiot

votez radu

Link to comment
Share on other sites

Deja e clara treaba, cei care au mai participat la joc primesc roluri importante,iar cei care joaca pentru prima oara primesc roluri mai putin importante.

Te-am investigat atent, esti mafiot clar!

Se vede ca iti dai silinta sa spui tuturor ca ai un rol pozitiv, dar vorbele astea 2 se bat cap in cap, indicand ca tu ori ai puterea de a-ti schimba rolul, ori esti necurat. Cum prima nu se poate, eu nu am alta alegere.

Votez Komisaru.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca rolurile se duc in 3 directii diferite, fiecare cu pistele si ideile lui. Cum au murit multi mafioti intr-un timp foarte scurt si aparent suntem in avantaj, propun sa cadem toti de acord si sa votam o singura persoana azi, alta maine si ultima peste 2 zile. Asa putem trage si niste concluzii...cine pe cine apara s.a.m.d si poate nimerim si 1 mafiot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...