Jump to content
Guest stefteo21

Daca intr-o buna zi ar veni la tine la usa un tip

Ati apasa?  

100 members have voted

  1. 1. Ati apasa?

    • da
      63
    • nu
      37


Recommended Posts

trebuie sa fi prost sa nu apesi.toti ziceti aici ca "vai, doresc binele tuturor" .. damn, forum de bine-voitori, patetic.

sa zicem ca nu apesi, iar cutia pica in mana unui maniac, care cu siguranta va apasa .. si poate tu esti persoana ghinionista sa mori :) de ce sa risti, cand poti evita ?

Link to comment
Share on other sites

si poate tu esti persoana ghinionista sa mori :) de ce sa risti, cand poti evita ?

corect :) dar tot nu as apasa cum a zis si mayhem dc sa am incredere intr-un necunoscut care vine cu o asemenea cutie la mine?

Si nu mai judecati persoanele care nici nu le cunoasteti si nici nu stiti ce le sta in caracter.

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

a spus baiatu` care a deschis topicu` de vreo 5 ori ca PERSOANA CARE MOARE NU ARE NICI O LEGATURA CU TINE (care apesi) a bold`uit, a colorat ... a subliniat, a marit ...

Ma voi nu stiti sa cititi ? :)

AM ZIS CINEVA TOTAL NECUNOSCUT

AM ZIS CINEVA TOTAL NECUNOSCUT

AM ZIS CINEVA TOTAL NECUNOSCUT

cineva total necunoscut = persoana pe care nu ati vazut-o in viata voastra... adica nu o cunoasteti...

a cunoaste = o persoana cu care ati avut interactiune pe timp indelungat

a nu cunoaste pe cineva este sinonim cu cineva total necunoscut

Nu mai postati in plm la +1

Link to comment
Share on other sites

eu as apasa pana se strica butonul. pentru fiecare mort, salvez altii 1000 cu banii aia si-mi iau si 5 bmw-uri. si mi-o trag si cu megan fox.

Uite`l maaaaa =)) nebun ii =)))

in societatea contemporana daca esti bun, cinstit, drept, atunci vei fi calcat in picioare.

AMIN TO THAT !

@ ala cu portofelu

N`o sa patesti niciodata asa ceva (sa pierzi ceva si sa il primesti n`apoi intact).

O sg. data eram in fata unei farmacii ... si iese un batran si cand scoate din buzunar ceva, ii cade 1 bancnota de 100 RON. Ma uit stanga, ma uit dreapta, NIMENI. Ma aplec, iau banii, il bat pe umar si ii dau banii. Puteam linistit sa plec cu banii, dar 100 de RON is fix pix, dar pt. batranelu ala saracu, poate banii aia fac diferenta de a trai de pe o zi pe alta.

Sa fi fost in locu tau, de 40 de mil, asa jante imi trageam pe masina :X PFOA !

@on-topic

Moama frate, cate cutii ai ? Cate butoane ai ? Atata apas pe buton pana scot lumea din criza economica ! :D

Fara vrajeala, sa stiu ca moare cineva pe care nu cunosc, apas fara sa stau pe ganduri :)

Link to comment
Share on other sites

a spus baiatu` care a deschis topicu` de vreo 5 ori ca PERSOANA CARE MOARE NU ARE NICI O LEGATURA CU TINE (care apesi) a bold`uit, a colorat ... a subliniat, a marit ...

nu ma intereseaza asta ca e cunoscuta sau necunoscuta tot nu apas, ce tot incerci sa ma convingi si pe mine sa apas butonul?:))

Daca intr-o buna zi vine cineva la usa la tine si iti zice sa ii dai casa ta ca el se duce si ii ia casa altcuiva si iti da una mai mare tu il crezi? va aruncati toti cu capu in fata, stiu ca nu are nicio legatura dar am dat un exemplu de ce nu as apasa eu acel buton, sper ca m-am facut inteles

Link to comment
Share on other sites

nu ma intereseaza asta ca e cunoscuta sau necunoscuta tot nu apas, ce tot incerci sa ma convingi si pe mine sa apas butonul?:))

Daca intr-o buna zi vine cineva la usa la tine si iti zice sa ii dai casa ta ca el se duce si ii ia casa altcuiva si iti da una mai mare tu il crezi? va aruncati toti cu capu in fata, stiu ca nu are nicio legatura dar am dat un exemplu de ce nu as apasa eu acel buton, sper ca m-am facut inteles

Tu vrei sa ajuti pe altii, dar cine te-ar ajuta pe tine daca ai nevoie?

Doar rudele , poate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Wandering

eu as apasa pana se strica butonul. pentru fiecare mort, salvez altii 1000 cu banii aia si-mi iau si 5 bmw-uri. si mi-o trag si cu megan fox.

=))))),si daca apesi de atat de multe ori si efectul se inverseaza astfel pierzand cat castigi? :D,nu tio mai tragi nici cu aia de pe strada

Link to comment
Share on other sites

nu ma intereseaza asta ca e cunoscuta sau necunoscuta tot nu apas, ce tot incerci sa ma convingi si pe mine sa apas butonul?:))

Daca intr-o buna zi vine cineva la usa la tine si iti zice sa ii dai casa ta ca el se duce si ii ia casa altcuiva si iti da una mai mare tu il crezi? va aruncati toti cu capu in fata, stiu ca nu are nicio legatura dar am dat un exemplu de ce nu as apasa eu acel buton, sper ca m-am facut inteles

Idea era ca totul este pe bune.

Nu e vorba daca il crezi sau nu, conteaza decizia pe care o iei.

Garantez ca toti ar apasa.

Link to comment
Share on other sites

Idea era ca totul este pe bune.

Nu e vorba daca il crezi sau nu, conteaza decizia pe care o iei.

Garantez ca toti ar apasa.

credeti voi ce vreti sa credeti nu ma intereseaza pe mine, nu trebuie sa va demonstrez eu voua ca nu as apasa butonul daca vreti sa ma credeti ma credeti, daca nu nu, si cu asta basta nu ma intereseaza parerea voastra; cu asta am incheiat.

Link to comment
Share on other sites

As apasa , as dona vreo 50-100k la vreo asociatie umanitara ceva sa nu ma simt vinovat si apoi as cumpara o insula care as tranforma`o in statiune turistica B) ...

Totusi , sa gandit cineva ca ai putea muri chiar TU ? =)))))))))

Te consideri un necunoscut?

Link to comment
Share on other sites

mda , acum vad ca a precizat ca persoana sa fie total necunoscuta tie .

In cazul asta nu pot fi cunoscutii tai , nu poti fi tu , nu poate fi nici un politician roman :( ....tot as apasa , oricum ar fi mai fain sa fie un lant ...gen : nu apesa x , apasa y si moare x ..

This looks like a SAW scenario .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...