Jump to content
Puya_PTM

Asa intamplare pe 26 dec 2009

Recommended Posts

Fratilor eu va spun din propria DURERE iubitiva parintii,aratatile respect indiferent de situatie datile tot ce avetii.

aici este

ce am patit eu scz dar vreau sa arat oamenilor unele dureri neinchipuite...

Fratilor va cer scz..dar asta este realitatea si doare.. cel putin pentru mine

poze sterse

Edited by TyreXel
Link to comment
Share on other sites

Guest redmalboro1

condoleante tie si familiei dar nu consider ca era necesar sa postezi asa ceva

viata reala e viata reala jocu e un simplu joc

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea: cine e om in viata reala e om si in joc, cine nu e, nu e. In joc iti expui adevarata fatza deoarece stii clar ca nimeni nu te cunoaste si nu te poate judeca. Deci mai repede vezi omul in joc, pentru ca in realitate mai are o jena pe cand aici nu.

Puya, condoleante si fii tare!

Link to comment
Share on other sites

Cu tot respectul pentru tine, insa asemenea poze din partea mea nu sunt bine venite. Nu ma intelege gresit, insa mai sunt si copii pe forum care se vor putea speria la vederea unor astfel de poze. Imi pare rau pentru tine si sper sa treci peste aceasta drama. Condoleante si din partea staffului Mu-Linkmania.

Link to comment
Share on other sites

Guest Norther

Parerea mea: cine e om in viata reala e om si in joc, cine nu e, nu e. In joc iti expui adevarata fatza deoarece stii clar ca nimeni nu te cunoaste si nu te poate judeca. Deci mai repede vezi omul in joc, pentru ca in realitate mai are o jena pe cand aici nu.

Puya, condoleante si fii tare!

Wow ... ai retinut ce am zis eu odata , demult , cand jucam .

R.I.P :| , e foarte greu , aproape ca te inteleg :(

Link to comment
Share on other sites

Akm sunt multe regrete si puya ar vrea sa dea timpu inapoi si sa rezolve multe chesti dar din pacate nu poate si nimeni nu poate da timpu inapoi.... ee ff greu .... akm toate cuvintele din lume si tot nul mai aduce nimeni inapoi ...

Cea mai mare durere este asta sati moara unu din parinte

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...