Jump to content
Guest Garrone1002

Primu DL full stats

Recommended Posts

Felicitari in primul rand

Alexey tata nu ma face sa caut ceva topic de pe 97d.

In care chiar tu faceai gura pe tema asta .

Ia gandestete nu cumva pe 97 d daca nu aveai 32767 nu erai full?

Si cel care baga primul full era full numai prea avea sanse la primul om de pe srv cu cele mai multe rr cand se da rr db.

Dar uitati rapid.

Oricum Felicitari inca odata

capsunaru e invidios :))

gg shobo&alex :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Chiar asa, ce atata invidie pe voi ca nu-si baga ei punctele? Si le baga cand vor ei. Nu fac asta pentru ca isi strica pragurile, ceea ce mi se pare normal. Sau nu mai tineti minte de pragul de 31150 vitality la bk care facea 126k hp? Pe cand cu 32767 faceai 124k hp. Sa inteleg ca pe 0.97d niciun bk nu era full, nu?

Link to comment
Share on other sites

Cate pizza zici? Una? Astuia ii ajunge doar la o masea. =))

Neah ...la aia unde am fost ultima data nu a facut fata.... :)) ...sincer nici eu la tochitura aia...si nu stiu care poate manca tot ce iti dau aia acolo ...sunt un pic dusi cu capul :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest -Jafar-

Neah ...la aia unde am fost ultima data nu a facut fata.... :)) ...sincer nici eu la tochitura aia...si nu stiu care poate manca tot ce iti dau aia acolo ...sunt un pic dusi cu capul :crazy:

Da dar super buna tochitura aia :P

bunny iti dai seama ce portii au daca l-a dat gata pizza pe Alex si nu invers? :))

Revenind la topic :P gg Alex. Iti dau si DLu meu sa-l faci full? :))

Link to comment
Share on other sites

Chiar asa, ce atata invidie pe voi ca nu-si baga ei punctele? Si le baga cand vor ei. Nu fac asta pentru ca isi strica pragurile, ceea ce mi se pare normal. Sau nu mai tineti minte de pragul de 31150 vitality la bk care facea 126k hp? Pe cand cu 32767 faceai 124k hp. Sa inteleg ca pe 0.97d niciun bk nu era full, nu?

cand un caracter avea 32767 peste tot era trecut in HallOfFame ...de asta zic eu :) ...

Link to comment
Share on other sites

Nu-i adevarat, uita-te la bd1, sunt caractere care nici macar n-au ajuns la full (adica sa aibe puncte de bagat full), dar au fost trecute in hall of fame. Gen "ultimu", n-a avut full str, dar in rest a avut full tot, adica 57 de rr sau ceva de genu, cand de fapt el trebuia sa aibe 75 de rr-uri.

Un caracter e considerat full cand atinge maximum de rr-uri pentru full, cu sau fara puncte bagate. (asta e treaba fiecaruia, cum isi distribuie punctele, daca si le distrubuie, ideea e ca LE ARE)

Link to comment
Share on other sites

Chiar asa, ce atata invidie pe voi ca nu-si baga ei punctele? Si le baga cand vor ei. Nu fac asta pentru ca isi strica pragurile, ceea ce mi se pare normal. Sau nu mai tineti minte de pragul de 31150 vitality la bk care facea 126k hp? Pe cand cu 32767 faceai 124k hp. Sa inteleg ca pe 0.97d niciun bk nu era full, nu?

Eu cu mike aveam 32 767 la toate :P

@GG,,,

Link to comment
Share on other sites

feilicitari pentru munca depusa :beer:

Felicitari..alexey si Sh0b0

32767 la toate atributele semnifica full status :)

E cum ai zice..am masina full option,am bani pentru toate obtiunile,dar totusi am doar 2 airbag-uri,navigatia lipseste...

word :right:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...