Jump to content
dEreglat

Promovare

Recommended Posts

pentru inceput cred ca il poti promova pe mess :-? trimiti massuri si le zici sa dea si ei mass mai departe sau rogi prietenii tai mai buni sa dea fiecare cate un mass sau zilnic o data la 2 zile stiu si eu sa nu fii prea insistent :) apropo cu ce muzica e radioul?

Link to comment
Share on other sites

Da am incercat pe mess. Dar multi nu inghit massurile. Ba chiar am primit si ignore de la doua persoane :D.

O sa caut o firma de host, ca sa il tin non-stop radioul si cine stie..unii amici de-ai mei au niste site-uri poate reusesc sa fac reclama acolo. Radioul e de muzica house/dance. Dar eu ascult si hip-hop/rap si cred ca o sa fac un radio si pentru asta;).

P.S 1 : Scuze lance :dontknow:

P.S 2 : Cine mai are idei e bine venit ! :yum:

Link to comment
Share on other sites

Ti-l pui la status, ti-l pui la signature pe forumuri, vezi daca ai vreun prieten cu server de cstrike care sa ti-l adauge la reclama, promiti la careva dj dupa 3 dimineata ca sa mai dea niste mass-uri si sa faca si el reclama. Apoi incet incet creezi niste bannere/avatare care atrag mai multa lume pe radio si te indrepti spre terminarea site-ului.

Link to comment
Share on other sites

facebook is the old new shit ;). actualmente cel mai bun mod de a promova ceva, asta pentru ca in primul rand e gratis. atat timp cat ii faci o pagina "curata" non "cocalareasca" si mai ai si un pic rabdare.. o sa fie ok.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...