Jump to content
vlaadbc

Pentru fanii lui Puya

Recommended Posts

Uitati dragi colegi de forum ce a patit un copil din cauza lui Puya. Tot aud in ultimul timp "vaaai puya:X", "ce tare este puya:X", "ati ascultat ultima melodia a lui puya ?" Ei bine poftiti marele cantaret "Puya". Pentru 50 de Euro el hotaraste sa nu se urce pe scena, la o suma de 1250 de Euro.

"Organizatorul unui bal al bobocilor din Baia Mare a lesinat de suparare. Il invitase pe Puya sa cante la bal, insa artistul a refuzat sa urce pe scena, deoarece lipseau 50 de euro din suma stabilita (aproximativ 1300 de euro). "

http://www.youtube.com/watch?v=UDtJ0emjIkc

Link to comment

Are dreptate Puya.

Cat mi-ai zis ca-mi dai? 1300. Cat mi-ai adus? 1250.

Pare rau, da eu nu urc pe scena fara 50 de euro. :)

Asta ii dadea 96% din cat ceruse. Putea distrusul sa cante cu 5 minute mai putin. Recitatul normal ar fi trebuit sa fie de 25-30 de minute. Putea sa cante sa zicem doar 25 de minute in loc de 30 si gata. Dar nu frate fara 50 de euro nu ma urc. Asta inseamna lipsa de respect fata de fanii care au venit sa il vada cantand si fata de organizatori. Uitati acestia sunt artistii nostri romani. In aceeasi oala cred ca i-as putea adauga si pe Alex si Connect-R. Sunt mai mult decat sigur ca ar fi facut si ei la fel.

Link to comment

"Organizatorul unui bal al bobocilor din Baia Mare a lesinat de suparare. Il invitase pe Puya sa cante la bal, insa artistul a refuzat sa urce pe scena, deoarece lipseau 50 de euro din suma stabilita (aproximativ 1300 de euro). "

Gtfo il face 50 de euro? la cati bani a facut anu asta cu albumele eu cred ca putea urca pe scena fara 50 de euro macar pentru asa zisi "fani"

Link to comment

Are dreptate Puya.

Cat mi-ai zis ca-mi dai? 1300. Cat mi-ai adus? 1250.

Pare rau, da eu nu urc pe scena fara 50 de euro. :)

tu mai bine ai tacea si ai merge cu BMX furat in park, no offence but srsly; bye.

nu`mi place puya si acum cu cazul asta, sunt de parere ca nu i-ar prinde rau o bataie astuia :)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...