Jump to content
bitzy

Ce dorinte aveti

Recommended Posts

Incep eu ca asa trebuie :))

Imi doresc sa ma fi nascut in S.U.A, iar daca tot nu m-am nascut acolo macar sa o vizitez.

Mai imi doresc tot sa vizitez o tara si aceea este Japonia, sa am multi bani, sa fiu cel mai fericit om din lume si cine stie poate sa ma intalnesc cu o vedeta :D

Link to comment
Share on other sites

Well....In primul rand, sa fiu sanatos ( pentru mine asta e cel mai important lucru, cat ai sanatate le poti face pe toate ). In al 2 lea rand, sa ies cu bine din iarna ( din toate punctele de vedere ) . Sa mi pun masina la punct asa cum vreau si sa nu o "lovesc" :D, sa mi se indeplineasca dorintele, sa iau bacu , sa intru unde vreau eu la facultate si apoi om vedea ce o mai fi :P

Link to comment
Share on other sites

Mi-as dori sa putem munci in Romania pe salarii reale ... mi-as dori sa avem un presedinte apt care sa faca ceea ce promite ( stiu , e imposibil ) ... sa nu mai exista atata prostie in lumea asta

Si pentru mine mi-as dori un Fiat GrandePunto ( e masina la care visez :wub: )

pS: si inca una , mi-as dori ca Lancelot sa nu-mi mai suspende conturile pentru spam facut in topicurile de spam =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Guest alexinho61

Imi doresc cel mai mult sanatate, pentur mine si familia mea., iar in al 2lea rand, sa se schimbe hostul serverul LinkMania Godfather:)).

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...