Jump to content
SmecherasDeArad

Cu Cine votezi :P ?

Recommended Posts

Clasa de lichele care s-a aliat impotriva lui Basescu spune un singur lucru ...

In primul tur l-am votat pe Crin dar acum sunt dezamagit de decizia PNL-ului de a se alia cu PSD-ul.

Nu vreau sa revenim la era 'linistita' de pe vremea lui Iliescu in care fiecare facea ce-l taia capul, asa ca voi vota cu Traian Basescu.

Link to comment
Share on other sites

Clasa de lichele care s-a aliat impotriva lui Basescu spune un singur lucru ...

In primul tur l-am votat pe Crin dar acum sunt dezamagit de decizia PNL-ului de a se alia cu PSD-ul.

Nu vreau sa revenim la era 'linistita' de pe vremea lui Iliescu in care fiecare facea ce-l taia capul, asa ca voi vota cu Traian Basescu.

Geoana Presedinte :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

N-am varsta. Pacat

Daca as fi putut vota im primul tur votam cu Geoana si in al 2 lea tot cu Geoana

In cazul asta e "foarte pacat" ca n-ai 18 anisori. Cand ai sa cresti mai mare ai sa realizezi ce decizie idioata ai fi luat.

nu am fost saptamana trecuta, dar o sa merg cand se face iar si il votez pe Geoana

Mai bine nu te-ai prezenta nici la votu' asta, ai fi mai castigat daca te-ai duce la o parada Gay. Clar ca tu ridici procentaju ala de 40%. Nu Basescu' e solutia, dar e o solutie mai buna decat Geoana. Pacat ca tara-i plina de idioti ce-s manipulati de TV si nu pot gandi singuri.. Va uitati la o palma data, in loc sa realizati lucrurile mult mai apasatoare. Dupa revolutie PSD-ul ne-a dus de la marginea prapastiei direct in rectul ei.

Link to comment
Share on other sites

Mai bine nu te-ai prezenta nici la votu' asta, ai fi mai castigat daca te-ai duce la o parada Gay. Clar ca tu ridici procentaju ala de 40%. Nu Basescu' e solutia, dar e o solutie mai buna decat Geoana. Pacat ca tara-i plina de idioti ce-s manipulati de TV si nu pot gandi singuri.. Va uitati la o palma data, in loc sa realizati lucrurile mult mai apasatoare. Dupa revolutie PSD-ul ne-a dus de la marginea prapastiei direct in rectul ei.

Si o sa mai dureze vreo 20 de ani pana ajung toti romanii sa-si dea seama de chestia asta. Deocamdata prostanacul e o figura mesianica pentru naivi. Vorbim peste 5 ani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...