Jump to content
SmecherasDeArad

Cu Cine votezi :P ?

Recommended Posts

Baaaaa sunteti mosi ? pe voi chiar va intereseaza asa ceva? stiti bine ca oricine o iesi nimic nu se schimba in viata voastra de zi cu zi. what's this waste of time?

#-o Normal! Nu accept sa vina Geoana si sa isi bata joc de sistemul de invatamant cum a facut-o si basescu pana acum..

Link to comment
Share on other sites

Antonescu

Trebuiau sa opreasca votarea de cand au vazut ca sunt "aranjate" voturile.

Geoana si`a trimis oamenii cu autobuzele, Basescu la fel...

Suntem o tara infecta.

Suntem cumparati cu 20-50 RON. Ne punem tara in pericol pt o suma infima de bani...

Sunt uimit d-astia ce-si bat capu', crezand ca daca iese Basescu ori Antonescu, ori X-ulescu o sa se schimbe vreo ceva. Singuru lucru ce-o sa creasca, e buzunaru' presedintelui. Asta-i Romania, omu e cumparat cu 20-50 de RON, sunt bani bineveniti pentru unii avand in vedere ca, indiferent de cine o sa iasa, e tot aia..

Cam asa se prezinta formula: Iei 50 de RON votezi pe Geoana, iese presedinte, nu face nimic pentru noi. Nu iei 50 de RON, votezi pe altcineva, iese acel "altcineva" si tot un nimic face pentru noi. Asa ca, acei 50 de RON in buzunar, avand in vedere ca nu exista sansa de schimbare, sunt bineveniti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Wandering

Baaaaa sunteti mosi ? pe voi chiar va intereseaza asa ceva? stiti bine ca oricine o iesi nimic nu se schimba in viata voastra de zi cu zi. what's this waste of time?

a trecut peste ora ta de culcare

ON: O PAGINA INTR-un minut dupa votari ?:o LOL , oricum vine sfarsitul lumii,basescu mai are decat cativa ani de mandat presedential

Link to comment
Share on other sites

antonescu ii duce voturile lui lu basescu..,iar iese basescu nu am nimic impotriva

=)) De unde bomba asta?

Eu nu inteleg cum puteti sa sustineti un om care timp de 5 ani nu a facut NIMIC.

Deja nu ma mai intereseaza ce se intampla cu tara asta.

Suntem furati pe fata si nimeni nu face nimic. Toti tipati in dreapta si`n stanga ca sunteti impotriva hotilor. Basescu si Geoana ce sunt?

In turul 2, Romania se poate lipsi de votul meu. Nu am pe cine sa aleg dintre aceste 2 scursuri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Wandering

era normal ca antonescu sa iasa,face parte dintr-un partid mai ,,mic''

Basescu si geoana,ganditi-va clar,geoana: Mincinosul de toate zilele

Link to comment
Share on other sites

In turul 2, Romania se poate lipsi de votul meu. Nu am pe cine sa aleg dintre aceste 2 scursuri.

Poti sa alegi pe raul cel mai mic acum, Base, care 5 ani a cauzat crize dupa crize, sau Geoana, care nu prea e cunoscut prin ceva anume.

Toti candidati in afara de base, au mutumit celor care i-au sprijinit, numai base se dadea bunicul pamantului.

Link to comment
Share on other sites

In turul 2, Romania se poate lipsi de votul meu. Nu am pe cine sa aleg dintre aceste 2 scursuri.

La fel au zis multe persoane ... o sa voteze acum doar aia cu 4 clasa si mamaie cu tataie ca nu stiu sa scrie si sa citeasca si sunt cumparati cu o bricheta,pe astea batrani cu asta ii cumpara...

Link to comment
Share on other sites

Guest Wandering

geoana face parte din psd care au condus un timp indelungat si au provocat mai multe rele decat basescu in timpul mandatului presedential

Link to comment
Share on other sites

Poti sa alegi pe raul cel mai mic acum, Base, care 5 ani a cauzat crize dupa crize, sau Geoana, care nu prea e cunoscut prin ceva anume.

Doar cand ma gandesc ce "colegi" are...

Videanu care nu stie sa conjuge verbul "a fi".

Nastase...un hot fara pereche.

Votez ca Romania va iesi din criza financiara peste alti 5 ani. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

sunt membru de partid total opus lui Traian Basescu, dar trebuie sa recunosc ca singurul care vrea sa schimbe fatada Romaniei pe langa interesul personal este Traian Basescu, care totusi ne a adus pe un drum cat de cat bun.

Link to comment
Share on other sites

Videanu care nu stie sa conjuge verbul "a fi".

Nastase...un hot fara pereche.

Faci confuzie. Vanghelie este cel cu verbul, Videanu cel care s-a imbogatit din borduri si licitatii trucate(prietenul lui Basescu).

Link to comment
Share on other sites

Guest Wandering

sunt membru de partid total opus lui Traian Basescu, dar trebuie sa recunosc ca singurul care vrea sa schimbe fatada Romaniei pe langa interesul personal este Traian Basescu, care totusi ne a adus pe un drum cat de cat bun.

ce partid?

Link to comment
Share on other sites

Acum serios, daca iese base, o sa fie criza, ca PSD+PNL au majoritatea in Parlament, si chiar daca dizolva parlamentul, tot o sa obtina majoritatea PSD+PNL la anticipate, si ei la randul lor, o sa il suspendeze pe base, si circul va continua. Nici PSD, nici PNL nu o sa comita sinucidere, sa se alieze cu PDL, atata timp cat Base il va conduce.

Link to comment
Share on other sites

Baaaaa sunteti mosi ? pe voi chiar va intereseaza asa ceva? stiti bine ca oricine o iesi nimic nu se schimba in viata voastra de zi cu zi. what's this waste of time?

Sustin.

Indiferent ca va fi Basescu sau Geoana presedinte, nu va veti urma cursul vietii ca si inainte? Se schimba ceva financiar/moral/sentimental/etc in viata voastra? Absolut nimic, cred eu. Sau daca nu, sa ma contrazica cineva cu argumente. Cu ce va schimba voua viata ca e unul sau altul presedinte? E doar un alt nume in "banner-ul" de presedinte, nimic mai mult.

Sau ba da, se schimba aburelile. "Vom scoate Romania din criza" <- almost laughed my eyes out cand am citit asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...