Jump to content
SmecherasDeArad

Cu Cine votezi :P ?

Recommended Posts

Guest Wandering
Sincer spun,votez cu basescu,el macar a incercat sa faca ceva,e vina noastra ca ii votam pe cei care il ataca,el face tot ce poate cred,daca noi continuam sa ii votam pe cei care ataca aceasta tara e hotararea noastra
Link to comment
Share on other sites

Guest Wandering

poate ai dreptate,poate nu eu nu stiu dar de un lucru sunt sigur,mircea geoana NU trebuie sa ajunga presedinte

Link to comment
Share on other sites

Ce a facut ? Ne-a bagat tara in datorii si unde is banii ? Ai auzit ceva de ei ? O sa platim datorii si peste 30 de ani. Ne-a bagat in UE si a obtinut o parte din Insula Serpilor, in 5 ani.

si astia care vin ce vor face? 3-4 ani vor da vina pe base ca e tara bagata in cacat si ei nu o pot scoate :rofl2: , decat maimutoii de antonescu si gioana mai bine claunul de basescu. Oricum votul este secret poate il votez pe Basescu poate nici nu ma duc la vot. Oricum sa mearga tara in bine astia trebuiesc impuscati ca Nicu si Elena.

Link to comment
Share on other sites

Guest Wandering

si astia care vin ce vor face? 3-4 ani vor da vina pe base ca e tara bagata in cacat si ei nu o pot scoate :rofl2: , decat maimutoii de antonescu si gioana mai bine claunul de basescu. Oricum votul este secret poate il votez pe Basescu poate nici nu ma duc la vot. Oricum sa mearga tara in bine astia trebuiesc impuscati ca Nicu si Elena.

exact ce am spus si eu,Mircea Geoana,Antonescu,Oprescu,SARLATANI!,mai bn bASE

Link to comment
Share on other sites

Si ce are de gand sa faca in privinta asta? Detaliaza :D

Pai nu stiu exact, a zis atunci la confruntarea cu Antonescu ca trebuie sa ne bazam pe competenta elevilor nu pe memorie. Referatele alea de la romana sau mai stiu eu ce le gasim si pe google. Ceva in genul asta a zis :)) . Uite o sa caut declaratia sa vad daca o mai gasesc

Link to comment
Share on other sites

cei ce voteaza Basescu merita sa urle de foame anii urmatori si sa aiba inca 20 de ani de dictatura cu Traian in loc de Nicolae, Lenuta Udrea si Basescu, Ioana, Boc, Videanu..etc...sa iasa din visul conducatorului mult iubit. Va urez numai bine voua si copiilor celor ce vor vota Basescu:D

(asa e! el e cel bun dar nu il lasa altii sa faca numai bine. ca si inainte de 89)

Basescu singurul care a incercat sa faca ceva :)))))))) Oameni prosti cu tigani la avatar

Link to comment
Share on other sites

Guest AdrIaN-MG

Sincer spun,votez cu basescu,el macar a incercat sa faca ceva,e vina noastra ca ii votam pe cei care il ataca,el face tot ce poate cred,daca noi continuam sa ii votam pe cei care ataca aceasta tara e hotararea noastra

A facut ceva da a furat FLOTA trafic de arme cu fratesu si multe magari.Cei care voteaza cu base is hoti la randu lor si iei or nau cap.Votu intre Geoana sau Vadim

Link to comment
Share on other sites

Doamne fere ce-mi vad ochii!

Cum sa votezi iar cu Basescu frate?

De aia care voteaza cu vadim/becali ce sa mai zic ... probabil la fel de dilimani.

Cernea? asta al cui e?

Totusi, parca am auzit de el ... dar dc sa-l votez cand e clar ca nu are nici o sansa?

Eu, daca nu o sa am o criza acuta de lene, o sa-l votez pe Crin Antonescu.

Nu stau acum sa aduc argumente pro pt ca eu nu "cred" in politica.

DAR, dintre toti candidatii, mi se pare "cel mai OM"

+ ca:

PSD - au fost la conducere - nu au facut nimic

PD - praf

Link to comment
Share on other sites

' date='Nov 18 2009, 23:25' post='4426231']

Pai nu stiu exact, a zis atunci la confruntarea cu Antonescu ca trebuie sa ne bazam pe competenta elevilor nu pe memorie. Referatele alea de la romana sau mai stiu eu ce le gasim si pe google. Ceva in genul asta a zis :)) . Uite o sa caut declaratia sa vad daca o mai gasesc

basescu a zis ca scolile romanesti scoate prosti pe banda rulanta. ma bucur ca tocmai voi il votati, direct si indirect.

Link to comment
Share on other sites

Doamne fere ce-mi vad ochii!

Cum sa votezi iar cu Basescu frate?

De aia care voteaza cu vadim/becali ce sa mai zic ... probabil la fel de dilimani.

Cernea? asta al cui e?

Totusi, parca am auzit de el ... dar dc sa-l votez cand e clar ca nu are nici o sansa?

Eu, daca nu o sa am o criza acuta de lene, o sa-l votez pe Crin Antonescu.

Nu stau acum sa aduc argumente pro pt ca eu nu "cred" in politica.

DAR, dintre toti candidatii, mi se pare "cel mai OM"

+ ca:

PSD - au fost la conducere - nu au facut nimic

PD - praf

huh?fiecare voteaza cu cine vrea dar la chestia cu base sunt de acord cu tine :))

Link to comment
Share on other sites

basescu a zis ca scolile romanesti scoate prosti pe banda rulanta. ma bucur ca tocmai voi il votati, direct si indirect.

oficial esti prost #-o

Avea mare dreptate in ce spunea. De ce sa imi bat capul tocind un comentariu de 20 de pagini, care nu imi foloseste la nimic in viata ? Daca imi trebuie pot sa dau un search pe google si se rezolva. Trebuie sa invatam sa le facem noi, pt ca asta o sa ne foloseasca, mai mult sau mai putin.

cont suspendat 7 zile

Edited by IceMan
Link to comment
Share on other sites

' date='Nov 19 2009, 10:08' post='4426829']

oficial esti prost #-o

Avea mare dreptate in ce spunea. De ce sa imi bat capul tocind un comentariu de 20 de pagini, care nu imi foloseste la nimic in viata ? Daca imi trebuie pot sa dau un search pe google si se rezolva. Trebuie sa invatam sa le facem noi, pt ca asta o sa ne foloseasca, mai mult sau mai putin.

du-te frate la sapa de lemn si lucreaza acolo, dai search pe gugal cum se executa miscarea si gata, te-ai scos. beshi in plm de arogant mucos.

cont suspendat 7 zile

Edited by IceMan
Link to comment
Share on other sites

noi n-avem bani sa ne cacam de foame si vrem sa facem revolutie ( scuzati expresia )

l-as vota pe crin antonescu

nu ti-au dat parintii bani de buzunar :( ? ce ai ma de vorbesti asa ? :blink:

l-as vota pe VADIM sa omoare toti homosexualii , ungurii si ce mai e !!1

cont suspendat 7 zile

Edited by IceMan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...