Jump to content
spriTewus

Ghater Vaslui !

Recommended Posts

Nu cred ca-i tocmai potrivit Rocambole,poate sunt doritori care vor sa-si comande ceva de mancare sau tarie...dar asta o hotaram maine ! Ramane in considerare locatia :) .

Loyd,nu ai tren la 4:30 ? Si ajungi la 6 cam asa,te ast noi in gara,careva,si pana la 6:15 maxim suntem in centru . Sau microbuz ?

Link to comment
Share on other sites

Loyd, da-ti 2 palme ca-ti dau eu 2 cand vii in Vaslui, eu incerc sa te sun ca disperatul si tu iti bagi telefonul in ... ca sa vibreze.

Deci, gather-ul e la ora 18:00. Ne intalnim la statuie si hotaram de-acolo unde sa mergem .. ce tot atata zarva :)

Link to comment
Share on other sites

Loyd, da-ti 2 palme ca-ti dau eu 2 cand vii in Vaslui, eu incerc sa te sun ca disperatul si tu iti bagi telefonul in ... ca sa vibreze.

Deci, gather-ul e la ora 18:00. Ne intalnim la statuie si hotaram de-acolo unde sa mergem .. ce tot atata zarva :)

Am cartela de vodafone ba nubule,da-mi numarul pe pm ca nustiu sigur daca-l mai am pe cealalta cartela si te sun eu inainte sa plec.

sprite,sa moara bibi daca stiu de unde se ia :-s

Link to comment
Share on other sites

Am cartela de vodafone ba nubule,da-mi numarul pe pm ca nustiu sigur daca-l mai am pe cealalta cartela si te sun eu inainte sa plec.

sprite,sa moara bibi daca stiu de unde se ia :-s

=)) fatza in fatza cu gara mare treci strada si sunt acolo microbuze ...autocare ...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...