Jump to content
Dani

Whisky PC

Recommended Posts

Va aduceti aminte ca v-am prezentat tot felul de carcase de calculator ciudate ca si carcasa asteroid, carcasa Burj Al Arab, carcasa vaza, carcasele wall e si R2D2, carcasa pentru savanti si multe altele. De data aceasta va voi prezenta o carcasa la fel de ciudata si anume o sticla de whisky in care incape un procesor Intel P3 733EB, un HDD de 40 GB, o placa de baza si o placa video. Asa ca daca sunteti impatimiti ai calculatoarelor si bauturii puteti sa le aveti pe amandoua intr-una singura.

Imagine IPB

Alte imagini

Link to comment

"Cei mai mari sani din lume " , grup infractional care a intrat in vacanta , superstar la 64 de ani si alte rahaturi de stiri ... wtf is this shit? Ce urmeaza? Prima capra care a facut sex anal? Venit si voi cu ceva interesant nu doar rahaturi ca sa va mai promovati blogurile sau pentru inca +1 .

Link to comment

"Cei mai mari sani din lume " , grup infractional care a intrat in vacanta , superstar la 64 de ani si alte rahaturi de stiri ... wtf is this shit? Ce urmeaza? Prima capra care a facut sex anal? Venit si voi cu ceva interesant nu doar rahaturi ca sa va mai promovati blogurile sau pentru inca +1 .

daca tie ti se pare rahat e treaba ta.. dupa cum vezi la toata lumea a placut.. doi la mana, daca pe moderatori nu-i deranjeaza nu inteleg de ce te deranjeaza pe tine, iar trei la mana nu-mi fac reclama ci pun niste concepte "tari" intre atatea stiri cu violuri, crime, accidente si politica.. ar trebui sa te bucuri.. de fapt am uitat, ateii nu se bucura..

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...