Jump to content
celmaislabaN

Gather Baia Mare

Recommended Posts

In data de 21, ora 18:30- 19:00, in centru vechi, langa patinuar, am vazut azi ca`l monteaza, ne intalnim cu totii :)) . O sa mergem in dolce vita, sau ce restaurant/bar/crasma/ etc preferati . Sunteti bineveniti cu totii de la mic la mare. :)

Pana la urma ramane asa?

Link to comment
Share on other sites

Guest celmaislabaN**

Mna ba sunteti 4, poate ajungeti, daca veniti dati pm, va trm eu numar, ma sunati si vin cu masina sa va intampin, in caz ca nu stiti orasu. :)

Link to comment
Share on other sites

Mna ba sunteti 4, poate ajungeti, daca veniti dati pm, va trm eu numar, ma sunati si vin cu masina sa va intampin, in caz ca nu stiti orasu. :)

trimite mie nr de telefon , mah sa fie femeile gata de show si bautura ca apa pe masa :>

Link to comment
Share on other sites

Guest celmaislabaN**

intre 18:30 si 19:00 :) ...

florin sunt eu,celmaislaban ( uzzy, cu diferite derivari, pt unii ), scream, bladetrinity(probabil), recconect, musli, liquidlove, dandi, ducky, the first, mehico (daca e in bm) si pensionarii ( tre sa mai vb cu scream) . :) in bm nu`s asa multi :))

...

Link to comment
Share on other sites

Guest celmaislabaN**

Eu deocamdata vin, poate il mai conving pe Inamicul sa vina, e admin nou de 2 zile, da numa nu pot sa il conving, da tot il conving :)) sa vina ;).

Ii rusine?

btw, succes ;))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...