Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

Generatia asta... :))

34e2ipx.jpg

Eh de la voi le stiu stati linistit "'Generatia Faina'" am 24 de ani nu cred ,ca am sa ma injosesc la asa ceva vreodata :)apropo Gavril here presupuneam ca esti un pustan noob incepator pe mu ce vb. aiurea si pe langa faptul asta daca chiar esti asa vechi player pe link sa nu sti niste amarate de prescuratari 'BC'=blood castle wtf... nu mai am ce sa comentez :) o zi buna :) :girl_devil: :busted:

Link to comment
Share on other sites

Generatia asta... :))

34e2ipx.jpg

Eh de la voi le stiu stati linistit "'Generatia Faina'" am 24 de ani nu cred ,ca am sa ma injosesc la asa ceva vreodata :)apropo Gavril here presupuneam ca esti un pustan noob incepator pe mu ce vb. aiurea si pe langa faptul asta daca chiar esti asa vechi player pe link sa nu sti niste amarate de prescuratari 'BC'=blood castle wtf... nu mai am ce sa comentez :) o zi buna :) :girl_devil: :busted:

Noi pe 97d (asta acum mai bine de 5-6 ani) faceam intreceri in BC-uri sa vedem care le inchide mai repede, ti-am explicat si in joc, intrebarea mea era ce oferi pe acel bc3. Ar trebui sa iti vezi lungul nasului inainte sa te apuci sa faci pe cineva care nu cunosti noob.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...