Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

Gata, l-am schimbat la loc. Pai ma simteam...clona. :))

Si-a batut unu p... de mine tot jocu' ca-s roman. :)) POOR COUNTRY, SELL YOUR MOTHER TO BUY FOOD!! =))

Da, ai ghicit, era rus. :lol:

Yeah damn poor country Romania,.must sell mother for food......but in Russia damn you must sell all family for a piece of bread .

And btw stop fuckin'n complain about poor ppl damn bastard's....keep kissing Putin ass....idiot comunist's .

Cya in hell ....Shark the crazy bastard :yum: and his best friend....Stalin ;;)

Link to comment
Share on other sites

Am impresia ca e inchis serverul de warcraft de pe linkmania, daca vrei sa joci. Oricum nu e nimeni pe el. :/ Niciodata n-a fost..

Dar daca ai probleme cu jocul in sine, cauta pe google game.dll si downloadeaza-l, vezi sa fie pentru warcraft. xD

Pai depinde, in primul rand ai si reign of chaos si frozen throne? Patch-ul respectiv e facut pentru o anume versiune de warcraft, si anume 1.27e daca nu ma insel. Dupa ce instalezi Roc si FT cauti update pentru FT la 1.27e. Dar nu merita osteneala, nu joaca nimeni pe linkmania. Incearca gplay sau garena.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ah, pai d-asta nu merge. Nu ai patch-ul de frozen throne. Nu mai joaca nimeni pe reign of chaos cred.

acum vreo 3-4 ani cand mi-am cumparat cd-urile imi mergea doar RoC si am jucat niste meciuri de DotA acolo, dar rar gasesti cate un meci. :P

mai sunt si alte harti, desigur... deci se juca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...