Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

las' ca am jucat eu cu dark seer carry, in 3 persoane si i-am batut de s-au asa pe ei :)) http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=310987&view=findpost&p=5863557

la fel si un meci pe gg: CM mid, beyond godlike in 15 minute... dar dupa am pierdut meciul din cauza la superteam :whistle:

pacat ca au inchis dota-league, acolo jucai niste meciuri destul de faine si lumea aprecia mai mult conturile din moment ce trebuia sa astepti 2 saptamani pana iti aproba contul si nu puteai avea mai mult de 1(chiar daca era banat).

Link to comment
Share on other sites

;D

hai ma shobix sa jucam o dota2. xD

chaserz, ai dota2 pe steam?

nu pot sa joc, imi da un asa de eroare la fiecare 2-3 minute...

doamne nu-mi vine sa cred ce am patit... joc meci de dota(1), in primele 10 minute ies 2 de la ei si ai mei coechipieri in loc sa faca push mid ei farmeaza, prin padure alea alea... dupa vreo 20 de minute pac ne iese un push mid (IN SFARSIT) si daramam cladirile, ei bine... timp de inca 30 de minute ai mei coechipieri s-au dus 1 cate 1 sa faca push domne, si pac feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed aveau ai iteme de zici ca au bagat gold din single player si intr-un final am pierdut meciul (prin min 64) -_-

Link to comment
Share on other sites

pot sa-ti zic ca am ramas 1 vs 5 in minutul 7,cu bloodseekerul si i-am uscat cu bataia,in ultimul hal.primesti foarte mult gold pe secunda,in min 10 aveam radi si treads.in mai putini vine mai mult gold,evident cresti 1 pic mai repede si daca nu faci push cand trebe intotdeauna da cu virgula :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...