Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

Pai tu ai avea incredere sa dai cuiva 600+ euro sa iti cumpere un calculator si dupa sa ti-l trimita pana in Spania? :D

Ce naiba chiar nu ai o ruda ,prieten de incredere care sa te ajute ?

Am dar... sti... e criza! :D

Varianta 2....accesezi pe net Emag sau ce magazin vrei din Romania...alegi si rezervi componentele si in data cand trebuie sa le iei apoi un autocar/avion spre Romania ...iti iei ce ai de luat si zback ...in 2 zile vii si pleci si rezolvi problema !Vine un plus de maxim 200 de euro transportul....daca nu ai cum sa o rezolvi prin altcineva.

Daca le lua cineva si le trimitea ...nu folosi DHL sau FanCourier ca iti ia cat nu face ptr un colet !

Ptr un colet de 1.8 kg si latura de 26 cm mi-au cerut 280 lei ! :dooh:

Link to comment
Share on other sites

I can do better -_-

Edi ai idee cum merge windows 8? Se merita instalat? Nu de alta dar am nevoie de reinstall windows si nu am CD, ma gandeam sa-l incerc si asa intr-o saptamana bag W7. Dar intreb ca sa stiu daca raman fara calculator sau nu. :))

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=422352&pid=5977370&st=0&#entry5977370

Sincer nu am nici cea mai vaga idee momentan,dar eu iti recomand sa stai cuminte pana de rezolva bugurile si crash-urile ...deci minim inca un an

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...