Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

Lasa-ma ca nu mai suport. Macar de m-as trezi cu vreun salariu 40+mil dupa ce termin si masterul. Ingineria p...li. <,<

Mi-am luat pc. http://www.emag.ro/wishlist/1248904295

Ce parere ai? xD

fix placa aia de baza o am si eu , era ~240 asta-vara

Nu stiu ce dracu tot fac astia la preturi, pana in revelion, procesorul ala depasea putin 6mil, iar placa video undeva in jur de 7. Pana atunci erau putin mai ieftine. Acum dupa revelion, le-au ieftinit. Astia urc preturile inainte de sarbatori si in pragul lor le ieftinesc ca sa spuna ca-s reduceri. :/

Link to comment
Share on other sites

totusi,de ce iti trebuie un pc atat de bun ?

Ca 5 ani de-abia am putut sa joc warcraft pe un amarat de laptop. =) Si macar daca dau un ban, sa ma tina vreo 2-3 ani componentele respective. Si sa am posibilitatea sa le schimb pe rand, nu ca la un laptop. <,<

Link to comment
Share on other sites

totusi,de ce iti trebuie un pc atat de bun ?

Ca 5 ani de-abia am putut sa joc warcraft pe un amarat de laptop. =) Si macar daca dau un ban, sa ma tina vreo 2-3 ani componentele respective. Si sa am posibilitatea sa le schimb pe rand, nu ca la un laptop. <,<

sa-l porti cu placere

Link to comment
Share on other sites

cat te costa in total pc-ul bny? in euro ca nu stiu cat e pretul actual leu->euro :D

m-ai spart

?

cat te costa in total pc-ul bny? in euro ca nu stiu cat e pretul actual leu->euro :D

Cam 560 de euroi....pe acolo +/- 25....!

I'll wear it like a glove. <3

@shb, pai, in total o sa ma duca la vreo 30mil, ca tre' sa mai iau si monitor. :)) da ala e cadooo, il astept. =)

asa ieftin??? wtf vreau si eu unul :D

Link to comment
Share on other sites

Ca 5 ani de-abia am putut sa joc warcraft pe un amarat de laptop. =) Si macar daca dau un ban, sa ma tina vreo 2-3 ani componentele respective. Si sa am posibilitatea sa le schimb pe rand, nu ca la un laptop. <,<

http://img515.imageshack.us/img515/1418/weif.png

ia sa-ti vad scorul -_-

Link to comment
Share on other sites

Eu am inteles exact invers. (bine, cu ramu' intr-adevar asa e) Insa la jocuri si aplicatii, atata timp cat n-ai 8 gb rami, nici nu are rost sa-l tii pe 64, iti ingreuneaza tot din cauza lipsei de rami pana la 8gb. (asta in cazul in care ai 4)

Link to comment
Share on other sites

Eu am inteles exact invers. (bine, cu ramu' intr-adevar asa e) Insa la jocuri si aplicatii, atata timp cat n-ai 8 gb rami, nici nu are rost sa-l tii pe 64, iti ingreuneaza tot din cauza lipsei de rami pana la 8gb. (asta in cazul in care ai 4)

Tu esti si un picut ""silly"" asa ca ai o scuza :pumn: ;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...