Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

Guest Christina Aguilera

MAI BINE HAIMANA DECAT TRADATOR, MAI BINE HULIGAN DECAT DICTATOR, MAI BINE GOLAN DECAT ACTIVIST , MAI BINE MORT!! DECAT COMUNIST! BASESCU SECURISTULE, TE ASTEAPTA CEAUSESCU!

Link to comment
Share on other sites

MAI BINE HAIMANA DECAT TRADATOR, MAI BINE HULIGAN DECAT DICTATOR, MAI BINE GOLAN DECAT ACTIVIST , MAI BINE MORT!! DECAT COMUNIST! BASESCU SECURISTULE, TE ASTEAPTA CEAUSESCU!

Deci, am si eu o intrebare domnule anti comunisti.

Dragule, l-ai prins pe Ceausescu cat de cat? Daca nu, abtine-te de la remarci de 2 lei.

In alta ordine de idei, pe vremea lu ceasca, aveai un loc de munca, aveai o stabilitate financiara, aveai o casa. Ca nu a lasat poporul sa umble libertin, asta e problema? Ca nu a lasat fetele sa umble cum umbla acum, in pauza goala, asta e problema?

Ai avut un loc de munca decent si stabil, daca erai cat de cat dezghetat, traiai bine. De traia ceasca, adio manele, adio lene, adio generatia chips. Comunismul a avut si parti bune si parti rele, ca orice regim politic.

Sarbatori fericite tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Guest Christina Aguilera

MAI BINE HAIMANA DECAT TRADATOR, MAI BINE HULIGAN DECAT DICTATOR, MAI BINE GOLAN DECAT ACTIVIST , MAI BINE MORT!! DECAT COMUNIST! BASESCU SECURISTULE, TE ASTEAPTA CEAUSESCU!

Deci, am si eu o intrebare domnule anti comunisti.

Dragule, l-ai prins pe Ceausescu cat de cat? Daca nu, abtine-te de la remarci de 2 lei.

In alta ordine de idei, pe vremea lu ceasca, aveai un loc de munca, aveai o stabilitate financiara, aveai o casa. Ca nu a lasat poporul sa umble libertin, asta e problema? Ca nu a lasat fetele sa umble cum umbla acum, in pauza goala, asta e problema?

Ai avut un loc de munca decent si stabil, daca erai cat de cat dezghetat, traiai bine. De traia ceasca, adio manele, adio lene, adio generatia chips. Comunismul a avut si parti bune si parti rele, ca orice regim politic.

Sarbatori fericite tuturor.

Draga lasa ca l-ai prins tu la 4 ani cat aveai la revolutie :) eu l-am prins la 1 an , sa ajuns sa manci mancare la portie ca sclavii pe cand Ceausescu manca cu tacamuri din aur masiv si avea o bogatie foarte mare , pe fond ce imbatranea devenea tot mai nebun din cele auzite vroia sa implenteze modelu Coreei de Nord ,comunismul nu trebuia instalat niciodata a stangnat tara cu zeci de ani in urma , acuma tara este unde e deoarece is aceiasi securisti din vechea garda care si-au tras toti peste noapte banderole de anti-comunisti si sau facut democrati cu scopu de a sa se imbogatii cat mai mult , in momentu de fatza aceiasi comunisti conduc tara : Basescu(colaborator al securitatii), Boc (sef UTC Cluj) Iliescu(activist,securist in epoca veche ) Roberta Anastase (fica de fost sef la fabrica 1 Mai care a pus lacatu pe porti sa nu poate iesi lumea din fabrici sa protesteze ) si exemplele pot continua draga, cauta Romania in anii dinainte de al doilea razboi mondial cand era Monarhia sa vezi unde era tara atunci printre primele din Europa,Romania incepuse sa se ridice prea mult si americanii ne-au lasat pe mana rusilor dupa razboi ,oare unde e Anglia,Franta, etc acuma care n-au avut comunism si unde e Ungaria,Romania, etc care au avut comunism mai citeste si tu istoria,mai ia documentare si uitate pana sa scri ca comunismu era bun .

Sarbatori Fericite!

Link to comment
Share on other sites

Deci, am si eu o intrebare domnule anti comunisti.

Dragule, l-ai prins pe Ceausescu cat de cat? Daca nu, abtine-te de la remarci de 2 lei.

In alta ordine de idei, pe vremea lu ceasca, aveai un loc de munca, aveai o stabilitate financiara, aveai o casa. Ca nu a lasat poporul sa umble libertin, asta e problema? Ca nu a lasat fetele sa umble cum umbla acum, in pauza goala, asta e problema?

Ai avut un loc de munca decent si stabil, daca erai cat de cat dezghetat, traiai bine. De traia ceasca, adio manele, adio lene, adio generatia chips. Comunismul a avut si parti bune si parti rele, ca orice regim politic.

Sarbatori fericite tuturor.

Asa si care-i problema ta.Daca n-ai un loc de munca inseamna ca nu stii sa faci nimic si iti place sa freci menta,ori esti prea prost . Care-i problema ta ca e poporul libertin,ti-e ciuda ca ai fost tinuta in casa?Ce daca umbla fetele in pauza goala,sa inteleg ca le bagi in categoria poluarii estetice..whatever,lasa-le sa face ce vor ca e o tara libera.Ma gandesc totusi ca daca ai bani sa iti platesti internetul ai si bani de alte chestii si sa duci un trai decent,internetul nu e o necesitate,e o placere.Crezi ca pe timpul aluia traiai like a boss?sa fim seriosi.Nu te obliga nimeni sa asculti manele sau sa mananci chipsuri si mecdonald's .E pur si simplu alegerea ta .Eu in locul tau as fi fericit ca traiesc intr-o tara libera si e totul ok .Nu va mai plangeti atat..

A da,sa ghicesc..Acum o sa-mi spui ''ce stii tu ma ,ca tu nici nu te nascusei''.Asa ca provizoriu o sa-ti spun ca fac si eu istorie si stiu despre ce e vorba.

Link to comment
Share on other sites

MAI BINE HAIMANA DECAT TRADATOR, MAI BINE HULIGAN DECAT DICTATOR, MAI BINE GOLAN DECAT ACTIVIST , MAI BINE MORT!! DECAT COMUNIST! BASESCU SECURISTULE, TE ASTEAPTA CEAUSESCU!

Deci, am si eu o intrebare domnule anti comunisti.

Dragule, l-ai prins pe Ceausescu cat de cat? Daca nu, abtine-te de la remarci de 2 lei.

In alta ordine de idei, pe vremea lu ceasca, aveai un loc de munca, aveai o stabilitate financiara, aveai o casa. Ca nu a lasat poporul sa umble libertin, asta e problema? Ca nu a lasat fetele sa umble cum umbla acum, in pauza goala, asta e problema?

Ai avut un loc de munca decent si stabil, daca erai cat de cat dezghetat, traiai bine. De traia ceasca, adio manele, adio lene, adio generatia chips. Comunismul a avut si parti bune si parti rele, ca orice regim politic.

Sarbatori fericite tuturor.

Deci, am si eu o intrebare domnule anti comunisti.

Dragule, l-ai prins pe Ceausescu cat de cat? Daca nu, abtine-te de la remarci de 2 lei.

In alta ordine de idei, pe vremea lu ceasca, aveai un loc de munca, aveai o stabilitate financiara, aveai o casa. Ca nu a lasat poporul sa umble libertin, asta e problema? Ca nu a lasat fetele sa umble cum umbla acum, in pauza goala, asta e problema?

Ai avut un loc de munca decent si stabil, daca erai cat de cat dezghetat, traiai bine. De traia ceasca, adio manele, adio lene, adio generatia chips. Comunismul a avut si parti bune si parti rele, ca orice regim politic.

Sarbatori fericite tuturor.

Asa si care-i problema ta.Daca n-ai un loc de munca inseamna ca nu stii sa faci nimic si iti place sa freci menta,ori esti prea prost . Care-i problema ta ca e poporul libertin,ti-e ciuda ca ai fost tinuta in casa?Ce daca umbla fetele in pauza goala,sa inteleg ca le bagi in categoria poluarii estetice..whatever,lasa-le sa face ce vor ca e o tara libera.Ma gandesc totusi ca daca ai bani sa iti platesti internetul ai si bani de alte chestii si sa duci un trai decent,internetul nu e o necesitate,e o placere.Crezi ca pe timpul aluia traiai like a boss?sa fim seriosi.Nu te obliga nimeni sa asculti manele sau sa mananci chipsuri si mecdonald's .E pur si simplu alegerea ta .Eu in locul tau as fi fericit ca traiesc intr-o tara libera si e totul ok .Nu va mai plangeti atat..

A da,sa ghicesc..Acum o sa-mi spui ''ce stii tu ma ,ca tu nici nu te nascusei''.Asa ca provizoriu o sa-ti spun ca fac si eu istorie si stiu despre ce e vorba.

2 tate . :argue:

sau trebuia sa scriu "tzatze" ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...