Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

Da, intr-adevar ar fi un pamflet, un proiect de licenta pentru unii de la cinematografie, din ce se scria la comments. Dar ma rog, tipul a fost...amuzant si stupid totodata, nu stiu. :))

Cica "du-te bate mingea ca sa te simti implinit, dar NU VENI SA-MI STRICI MIE JOACA AICI!" =))

Link to comment
Share on other sites

Da, intr-adevar ar fi un pamflet, un proiect de licenta pentru unii de la cinematografie, din ce se scria la comments. Dar ma rog, tipul a fost...amuzant si stupid totodata, nu stiu. :))

Cica "du-te bate mingea ca sa te simti implinit, dar NU VENI SA-MI STRICI MIE JOACA AICI!" =))

y u no understand

Link to comment
Share on other sites

Guest Christina Aguilera

puneti intrebarea : do i really need a social life? yes, dude, you really need to find a girl.

puneti tu intrebarea : do i need to change my face ? yes, you need to change your ugly face , you comment a fucking retard whit 70 kg wet to a man

Link to comment
Share on other sites

Guest Christina Aguilera

ete-l ma ca stie si engleza. ;D

cand eu stiam engleza el se juca cu putza in nisip :)) singura materie unde aveam numa 9 si 10 a fost engleza :) ce sa stie el ca alti in 89 au murit ca acuma sa poata comenta el pe un forum ,ai mei or fost in bataia gloantelor numa ca Dumnezeu a fost sus si a avut grija de ei, pacat de cei care au murit pentru specimenele de acuma , nu vezi ca ia in deras videoclipul cand ar trebui sa pupe monumentele ca azi e liber

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...