Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

ti ai pierdut soseta ?:))

mda...bunny mersi pentru ss 20 zile DEGEABA , nu am zis nimic ca sa supar pe cineva , am pomenit numele lui pentru ca e bk full si se ia drept "imba" . nu am zis gunit e nush cum sau hh e nush ce ... dar ca de obicei mi se sparg mie toate in cap...nici nu ma deranjez sa cer reevaluare (cu toate ca asa ar trebui) pentru ca stiu rezultatu...

Link to comment
Share on other sites

plang ce dreq sa fac...20 zile pt ce ? ca am zis ca e bine ca bk are viata mai mica la cs si pot sa l culc pe gunit...daca te injuram pe tine tot 20 zile luam...chiar mai putin ca era prima gresala...

Nu pentru asta, ci pentru toate off-topicurile. Ti-as fi putut da suspend pentru fiecare offtopic daca as fi facut pe-al dracu. >.< Dar te-am avertizat stii bine, si tu ai continuat.

Link to comment
Share on other sites

Guest SorBonA

http://img41.imageshack.us/img41/4743/bunnehr.jpg

ulllllltraaaa killlllllll

eh, da, trebuia sa fac rampage, am dat powershot-ul pe langa. :<

Buny am jucat cu u intr-un meci :P dar credeam ca nu esti de pe linkmania :)) am vrut sa te intreb ;;)

Ps : eu joc cu life steel si aghanim pe wind si ii rup :) dupa criticala si gg

Link to comment
Share on other sites

Nu-l depasesti pe lightknight, dar nici pe departe nu esti. ^_^

@cam 2 luni, swat, la cazierul tau. :P

Aha, mc :D . Si dota asta cum este? de unde il pot descarca? sau ce tre' sa fac? :)) poate ma bag si eu sa fiu ciuca batailor :))

Link to comment
Share on other sites

Guest SorBonA

Cand, nick, erou tau, erou meu, kill-uri eu? ^^ :))

Kiddin, mai joc si eu din cand in cand, in ultima vreme joc rar dar binisor. :P

numai tin mine :| in orice caz sapt trecut cand am avut ss pe mu :)) joc dota de vreo 4-5 ani si eu zic ca joc binisor :P am participat si la cateva competiti :)) am mai multe conturi

Jocul poti sa il descarci de pe un tracker sau nu`s de pe dc:P e warcraft 3 cu expansiunea the frozen throne :P corectati-ma daca am gresit :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...