Jump to content
undercover

Sfarsitul lumii a venit

Recommended Posts

eu nu prea cred ca este o facatura

Acel cerc scuzati dar numai stiu ce simbolizeaza de la religie dar sfintii il aveau.Daca ati observat acela era luminat la fel ca aceasta.

O intrebare ar fi asta?

De ce se vedea doar la ei si la noi nu?

poate din cauza ca sunt mai credinciosi ca noi? :)) sau mai bine zis....mai alcoolici =))

that's b-shit...only nature unleashed

Link to comment
Guest stefteo21
Un cacat de fenomen meteorologic sau o facatura ordinara, oricare ar fi dintre astea doua astia de la PROTV s-au facut iar de ras prin titlul pe care l-au pus stirii, de asemenea de cacat.
Link to comment

E un plot a lui Dan Diaconescu care nu mai stie cum sa faca audiente si acuma s-a gasit sa inventeze sfarsitul lumii .

Revenind la crima din Primaverii , nu pot sa zic ca e fals sau real ca nu am fost acolo insa sunt sigur daca ai intra prin ea o vei gasi pe Elodia cu Elvis cantand Jagga Jagga .

lol ce fenomen tare

Link to comment

eu nu prea cred ca este o facatura

Acel cerc scuzati dar numai stiu ce simbolizeaza de la religie dar sfintii il aveau.Daca ati observat acela era luminat la fel ca aceasta.

O intrebare ar fi asta?

De ce se vedea doar la ei si la noi nu?

De ce la noi sunt nori inoraţi şi la ei nu :) pentru că nu e chiar acelaşi cer... nu ştiu cum să explic... oricum faza respectivă pare trucată şi dacă n-ar fii trucată... cine si-a petrecut o copilărie frumoasă toata lumea ştie că "un" cer a arătat multe "imagini" frumoase: un căţeluş, o mană, cruce etc etc etc. Cum ne permitea imaginaţia şi razele de lumină ce străpungeau nori...

Ceea ce am văzut acuma în clipul celor de la proTV nu m-a mişcat mai mult decât apariţia crucii pe cer... Sunt doar nori... nu văd incă cei 4 călăreţi ai Apocalipsei sau altele...

Documentaţivă de 2012, dacă sunteţi aşa de slabi de înger şi vă sperie o fază de genu, poate daca citiţi de 2012 vă sinucideţi de suspans...

Link to comment

Un trucaj nu poate fi pentru ca orice filmare modificata in vre`un fel se observa la testele grafice. Orice televiziune cand face publica o stire verifica acest lucru, nimeni nu risca sa se faca de ras ca a fost fraierit de un pusti care sta in fata pc`ului si i`a facut pe ei sa faca publica o stire falsa.

Cel mai probabil ori este un fenomen meteorologic... cel mai bun exemplu fiind Aurora boreala... fenomen extraordinar ce a fost explicat dupa un anumit timp. Mi`am pus un alt semn de intrebare dupa ce am citit afirmatia lui Talk to the Hand. ... el spunand ca se datoreaza unei gauri din stratul de ozon.. poate fi si asta... orice e posibil.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...