Jump to content
Zeal

Mafia 7 - Lunar Hangout

Recommended Posts

damn , scz liquid.

@sunt de aceeasi parere cu andix , nu cred ca lukl ar fi atat de nebun incat , sa il omoare pe cel pe care l-a acuzat cu o zi inainte. Mai degraba mafia incearca sa ne intinda o cursa . so votez loyd

Votez Loyd

Si totusi :

Votez BrokenLord

Suspect cu tintele pe timp de noapte.

+ Nu l-a votat pe liquidlove .

Narcisa imi esti suspecta .

Link to comment
Share on other sites

V'am spus sa aveti incredere in mine si sa'l votati pe lukl... lukl este murdar.

andix3, de ce iti par suspecta?

Daca esti politista , sigur esti incompetenta :) dar sunt slabe sanse sa fii fost 3 politisti asa ca eu presimt ca tu incerci sa ne induci in eroare <_< .

Votez Narcisa

Link to comment
Share on other sites

V'am spus sa aveti incredere in mine si sa'l votati pe lukl... lukl este murdar.

andix3, de ce iti par suspecta?

Pentru ca l-ai votat pe brokenlord cand toata lumea vota denyi , pentru ca nu l-ai votat pe liquidlove ,pentru ca ai venit ieri dupa x zile de inactivitate si ai zis " aveti incredere in mine , votez lukl " ...Nu te descurci deloc bine ca si mafioata , sau ca si nasa ..fiindca dupa cum vad lumea or te-a gasit curata ori nu te-a investigat .

votez narcisa

Daca nu am dreptate , eu voi fi urmatorul !!

Link to comment
Share on other sites

Daca esti politista , sigur esti incompetenta :) dar sunt slabe sanse sa fii fost 3 politisti asa ca eu presimt ca tu incerci sa ne induci in eroare <_< .

Votez Narcisa

lukl te'am cercetat si ai iesit murdar...

Pentru ca l-ai votat pe brokenlord cand toata lumea vota denyi , pentru ca nu l-ai votat pe liquidlove ,pentru ca ai venit ieri dupa x zile de inactivitate si ai zis " aveti incredere in mine , votez lukl " ...Nu te descurci deloc bine ca si mafioata , sau ca si nasa ..fiindca dupa cum vad lumea or te-a gasit curata ori nu te-a investigat .

votez narcisa

Daca nu am dreptate , eu voi fi urmatorul !!

Cu siguranta tu vei fi urmatorul, pentru ca lukl va va elimina pe rand dupa ce mor eu.

In fine...votati cum credeti...

Link to comment
Share on other sites

lukl te'am cercetat si ai iesit murdar...

Cu siguranta tu vei fi urmatorul, pentru ca lukl va va elimina pe rand dupa ce mor eu.

In fine...votati cum credeti...

1.Esti politista , dar nu esti competenta.

2.Esti mafie .

Nush de ce tind sa cred mai mult punctul 2 . Sa iti explic de ce? Ok hai sa iti explic : Daca erai politista , pana acum incercai sa te mai implici in aflarea mafiei , adica sa ajuti cu investigatii , dar pana ziua trecuta ai tacut malc in legatura cu asta :) si ai inceput cu

Votez lukl , aveti incredere in mine
Eu te inteleg ca vrei sa ma elimini :D dar nu o sa iti mearga :) .

Imi mentin votul .

Link to comment
Share on other sites

In speranta ca mai avem un doctor intre noi :) eu va garantez ca lukl mi-a iesit murdar la investigatii :) pana acum nu mi-am dezvaluit rolul in speranta ca mihai va desconspira cat mai multi dintre mafioti..

Deci my vote goes to lukl

PS sunt sigur ca avem si un nas in joc..inca ma mai intreb cine.

Daca imi va fi cerut voi prezenta si rezultatul celorlalte anchete nocturne

Link to comment
Share on other sites

Hei , al 4-lea politist :blink: dintre care 3 competenti? =)) cum se face ca 2 dintre voi va treziti ca sunteti politisti in ultimele 2 zile? -_-

Thade & Wanksta , voi decideti :)

pana acum nu mi-am dezvaluit rolul in speranta ca mihai va desconspira cat mai multi dintre mafioti..
Tare asta Lancelot :) .
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...