Jump to content
Zeal

Mafia 7 - Lunar Hangout

Recommended Posts

@Lukl: n-ai nicio dovada ca el e nasul! Mihai91 a gasit aproape pe toti mafiotii si totusi stiind asta, tu nu-l votezi pe liquidlove, tu ai devenit urmatorul suspect ;)

Aiurea , care toti mafiotii , ca am linsat decat 1 <_< crezi ca ma intereseaza ca o sa fiu urmatorul suspect? :| ok votez liquid sa terminam ziua mai repede , dar va asigur ca poland e nasul :) si ca o sa gresiti daca ma linsati pe mine ziua urmatoare .

devotez poland

votez liquidlove

Link to comment
Share on other sites

incepe ziua. moare Poland, Hotz, impuscat in cap si infipt in steagul pus de americani in 1969.

Traiesc :

Thade

Wanksta

sidox(andix3)

narcisa

mihai91

Lancelot

Loyd

lukl

Gandalf

linsare instanta : 6

linsare la termen : 4.

ziua tine pana maine ora 17.

Link to comment
Share on other sites

Gresesti thade :) gandeste putin logic , daca as fii mafiot , implicit as putea vorbii cu mafiotii/nasul sa ne sfatuim da? pai si atunci de ce am fii atacat pe poland? :) din moment ce eu l-am banuit pe el ca nas , crezi ca m-as fii demascat singur? :blink: Este o strategie din partea mafiotilor , incearca sa va induca in eroare pentru a ma vota pe mine .

Iti mai spun o data , sunt nevinovat :) .

Link to comment
Share on other sites

Votez lukl.

Aveti incredere in mine.

Another cop? :blink: sau tu ai fost si cu ideea de a-l ucide pe poland ;;) ca sa ma linsati?

@Nu uitati , sunt nevinovat , daca mor , mafia castiga jocul in proportie de 90% :) asa ca ganditi-va putin inainte .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...