Jump to content
smash922

IMAGINI SOCANTE! Elev de 16 ani, omorat in bataie pe strada!

Recommended Posts

Nu cred ca sunt mai multe cazuri in RO decat in SUA

Nu, ai dreptate, adevarul e ca la noi nu se folosesc bucati de lemn, la noi vezi doar "ninjalai" de ocazie care se taie intre ei cu sabii decorative, parinti/copii care isi injunghie copii/parintii pt ca nu le-au dat bani de bautura, soti/sotii care isi bat sotiile/sotii pt ca au impresia ca i-au inselat, etc -_-

ps:e mai "tru" aici

Link to comment

Cand se deschide sezonul de vanatoare de maimute in America? Pana acum era prohibitie insa s-au inmultit prea mult si au inceput sa si-o ia in cap se vede . N-am nimic cu cei care is cinstiti si incearca sa duca o viata pasnica insa maimutoii astia cu gastile lor , cacati de astia aflati inca la pubertate nu merita mila .

Sunteti ridicoli . Auzi de ce mergea pe acolo . Ce urmeaza sa ne baricadam in case ca merg cioroii pe strada in turme? Ai ajuns sa traiesti cu frica din cauza unora care si asa traiesc pe banii tai . Astia deportati mama nu puscarie nimic direct in Africa sa vezi daca rezista 1 luna acolo ca in puscarie stau ca boierii .

Link to comment

decat sa se duca bugetu pe pensii mai bine sa ne cumpere astora de am jucat CS arme, ca sa aparam populatia alba .

Daca joci CS, e neaparat sa tragi bine cu o arma reala?

Eu sunt de parere ca nu :blink:

Oricum, de ce nu l-a ajutat nimeni in loc sa filmeze?

Link to comment

Oricum, de ce nu l-a ajutat nimeni in loc sa filmeze?

In alte tari se asteapta ca politia / salvarea / pompierii in cel mai scurt timp sa rezolve situatia si pentru asta sunt platiti.

la noi lumea pune mana pe galeti ca pana sosesc pompierii cu tehnica de acu 20 de ani arzi ca sobolanu

Daca astepti salvarea mori in casa.

Daca suni la politie....

Nu trebuie sa ma credeti pe cuvant, asteptati pana cand o sa aveti probleme

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...