Jump to content
TheodorescuS

Calculatorul suprem construit de IBM

Recommended Posts

O da, vorbeste domnul inteligenta. Ba, esti mai prost decat permite legea. Daca tu zici ca eu sunt prost, atunci de ce vorbesti cu mine ? Pentru ca ai aceeasi unda de gandire ca mine (eu fiind prost, si tu la fel).

Ca sa`ti dea peste bot si sa vada cum te oftici atunci cand cineva iti spune adevarul ? yep , that's why .

Aceiasi unda de gandire cu tine ? Ma indoiesc ca tu la 15 ani ai tai gandesti ca unul de 19-20 .

on: that's a uber-pwning pc :D , oare merge gta IV full details pe asta ?

Link to comment

la cat de mult duce calculatorul asta,cum ai vrea sa fie frate? :))

oricum e prea misto la configuratie

cum a spus si initiatorul topicului primele pc erau cat camere cantareau cateva tone :)) si uite unde am ajuns acum.Cum a mai spus cineva in topicul asta copii nostri vor avea pc asta la niste dimensiuni rezonabile :D

Link to comment
Guest stefteo21

cum a spus si initiatorul topicului primele pc erau cat camere cantareau cateva tone :)) si uite unde am ajuns acum.Cum a mai spus cineva in topicul asta coii nostri vor avea pc asta la niste dimensiuni rezonabile :D

adevar graiesti :))

Link to comment

same shitty question

logic ca merge full details deschis de vreo 100 milioane de ori

Pai mergand pe spusele celor de pe nush ce site de gaming --> pe nici un pc nu merge gta IV la full details .

Anyway , un pc de ala sa ai ...ar fi a waste of time sa joci gta 4 pe el :)) .

Link to comment

Pai mergand pe spusele celor de pe nush ce site de gaming --> pe nici un pc nu merge gta IV la full details .

Anyway , un pc de ala sa ai ...ar fi a waste of time sa joci gta 4 pe el :)) .

GTA 4 merge perfect pe foarte multe pcuri dual core cat despre calculatorul suprem nu zice nimic de placa video ^_^

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...