Jump to content
snicker4us

Tanar umilit de un cocalar

Recommended Posts

Guest smiley_real92

grav...cat d rai puteau sa fie niste bochetari ca aia,lua o bata in mana si daca nu lasau aia si sticlele si sa vezi cum o zbugheau =)) ai d capu meu...

Link to comment

' date='Sep 13 2009, 00:39' post='4215071']

Aproape Sa Te Cred Mai Steff ... Pacat Ca Mai Ai Multa Mamaliguta De Papat Pana Sa Mai Cresti Tu Sa Stii Pe Ce Planeta Te Aflii !!!

Cat despre nenorocitu asta ... wai de tine mai amaratule sa iti pui mintea cu un copil ratonule !!!!!!!!!!!!!

Da si tu mai ai de invatat cum sa scrii, nu cred ca rezolvi ceva sau ca demonstrezi ceva cand scrii fiecare cuvant cu caps la inceput, aaa si btw tu mai ai de invatat ceva istorie,

Link to comment

Se pare ca nu toti am evoluat in homo sapiens sapiens. Au mai ramas specimene de homo sapiens. Ce nu inteleg e de ce se concentreaza tocmai in romania.

Foarte amuzanta bataia pentru titlul de mascul alfa. :))

Si va mai mirati de ce ne privesc asa europenii, mesaj catre toti cocalarii in genul de pe forum. Grow up...

Link to comment

ala cu bicicleta nu o avut ce face , trebuia sa-l aprobe si sa faca ce zice , daca vroia sa ramana cu bicicleta ...

nu am zis ca ii vina lui . el trebuia sa faca ce i-o zis , si sa-l asculte , sa nu-si puna mintea cu el , ca daca ii comenta numa probleme avea ..

stai sa vezi daca mergeam eu cu bicla pe acolo....ii rupeam moaca lu ala......cemi comenteaza mie asta pe unde merge eu cu bicicleta ...merg pe unde vreau eu...

sami ia ala bicla??? dao dreq de bicla ii f*team una cu bicla in cap....si etc..

alai prost ca nu a zis nimic..trebea sa ii :box: :violent:

Link to comment

hai frate ca e plina LM de jmecheri cu stop pe creier.

va faceti ca nu-i vedeti sau ce?

sa vad cum le faceti vant intai de pe forum/servere si porma sa va laudati cu ce faceti voi.

puteti? asa ma gandeam si eu.

+1 Puteti incepe cu thade =)) j/k anyway s-a derivat prea mult de la subiect un mod ar trebui sa inchida topicul.

Link to comment

Moldoveni prosti .. de as fi in locul baiatului i'as bate pe amandoi :)) .

Esti tu mai retardat putin, dupa cum am spus daca nu era moldova in mom acesta cam stateai in ghenunchi si te rugai la alah,

Hai sa te invat putina istorie, dupa batalia de la Vaslui din 1475 Stefan cel Mare si-a dat seama ca Mahomed al 2-lea cuceritorul constantinopolului va trimite alta ostire deoarece nu accepta sa fie invins de o tarisoara ca moldova, si a trimis o scrisoare catre conducatori crestini ai europei in 26 ianuarie 1475 si a cerut ajutor crestinatati occidentale care nu era ortodoxa ci era catolica dar pericolul era pentru toata europa crestina, si el spune in aceasta scrisoare "Daca Moldova, aceasta poarta a crestinatati va cadea, toata crestinatatea va fi in primejdie"

soo SHUT UP si nu te lua de toata moldova pentru un retardat.

ON: srry pt offtopic dar nu m-am putut abtine, prea multi retardati pe LM.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...