Jump to content
The Wizard

Cocalarul infect si amarasteanul

Recommended Posts

Tipic romanesc... Acelasi comportament de smecher exista in toata Romania. Treaba e ca toti smecherii astia se iau de cei mai slabi decat ei, in general de tineri subtirei sau inofensivi. Tare as fi vrut sa treaca pe acolo unu mai mare ca ala cu tricou galben si sa ii carpeasca o palma peste cap ca sa il lase pe om in pace...

Link to comment
Share on other sites

Da frate ce sa zic e de ras de crapi nu si e si foarte tare???asai ? .Nu cred ca ai vrea sa fi in piela acelui baiat care saracu nu mai stia cum sa scape de ei.Asta pentru tine e de ras,nu?

Da, e demential de amuzant - nu ma mai satur de filmuletu asta.

E problema voastra sa cunteti asa tembeli incat sa ajungeti in situatiile alea penibile.

Hai cius, nu discut despre d`ale vietii cu pustii de 14 ani!

Tipic romanesc... Acelasi comportament de smecher exista in toata Romania. Treaba e ca toti smecherii astia se iau de cei mai slabi decat ei, in general de tineri subtirei sau inofensivi. Tare as fi vrut sa treaca pe acolo unu mai mare ca ala cu tricou galben si sa ii carpeasca o palma peste cap ca sa il lase pe om in pace...

Ba voi chiar nu stiti ce aia caterinca?

Doamne fere daca am vazut asa ceva!

Si in topicul de stiri - numa unu si unu.

Link to comment
Share on other sites

Da, e demential de amuzant - nu ma mai satur de filmuletu asta.

E problema voastra sa cunteti asa tembeli incat sa ajungeti in situatiile alea penibile.

Hai cius, nu discut despre d`ale vietii cu pustii de 14 ani!

Ba voi chiar nu stiti ce aia caterinca?

Doamne fere daca am vazut asa ceva!

Si in topicul de stiri - numa unu si unu.

Caterinca? Hai sa vedem cum isi bate unu ceva de tine si dupaia hai pe forum sa ne vorbesti noua de caterinca.. sau ma scuzi, tu esti tipu care ii batea pe toti (presupun). Ce vroiai sa faca amaratu ala? Nu putea sa respire ca il si pocnea desteptu celalalt... sa inteleg ca tu in locul lu ala faceai caterinca cu el ? Fii serios

Link to comment
Share on other sites

Caterinca? Hai sa vedem cum isi bate unu ceva de tine si dupaia hai pe forum sa ne vorbesti noua de caterinca.. sau ma scuzi, tu esti tipu care ii batea pe toti (presupun). Ce vroiai sa faca amaratu ala? Nu putea sa respire ca il si pocnea desteptu celalalt... sa inteleg ca tu in locul lu ala faceai caterinca cu el ? Fii serios

Mai filozofule, tu incurci cratitele.

Si da, era doar caterinca. Tipu avea cateva beri in frezasi vroia sa se amuze pe seama cuiva - l-a alas pe cel mai la-indemana. Daca vroia sa-l bata, o facea din secunda 2.

(super tare accentul galatenilor)

ps; un rol important il au si tovarasii din spate care stiu sa faca atmosfera :))

Link to comment
Share on other sites

Tipic romanesc... Acelasi comportament de smecher exista in toata Romania. Treaba e ca toti smecherii astia se iau de cei mai slabi decat ei, in general de tineri subtirei sau inofensivi. Tare as fi vrut sa treaca pe acolo unu mai mare ca ala cu tricou galben si sa ii carpeasca o palma peste cap ca sa il lase pe om in pace...

Uite-l ma ca traieste :))

@rapture... acuma sincer, ce daca are cateva beri la bord? Asta e mentalitatea de roman, sa se ia de unu mai mic ca de cel pe masura lui ii e frica sau stiu eu ce...

Nu stiu ce caterinca vezi tu, da e grav.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...