Jump to content
Guest GUNIT-MG

La multi ani Bogz

Recommended Posts

mersi, mersi bogdane

lapulene, fii atent si ciuleste ochii in 4. esti un 0 barat, un lake care a crescut tinand 5 calculatoare on, pe unu' sm, pe unu' elf si pe unu' bk.

mi se rupe in doua de tine, cum mi s-a rupt la inceputul serverului cand faceam pk-uri pe dumneata la iesire din tarkan si ma rugai si ma implorai si ziceai ca-mi dai jwl daca te las sa cresti, adu-ti aminte ca eram si cu garrone.

zici de mine ca sunt un tampit, pai uita-te la tine ba, mai stii cand erai la fotbal si te-a sunat nustiucine sa te duci la party arena, SI AI PLECAT DE LA FOTBAL PENTRU UN PARTY BA NOLIFERE? :))))))))))))

macar eu stau bine-mersi afk, imi traiesc viata, ma mai uit la filme, ies prin oras..tu - pun pariu ca nici sotie n-ai, sau daca da..atunci ea e kalypso, elful tau de pe mu :))

vrei sa-mi vezi bonebladeul sa crapi de ciuda ca n-ai unul?

sau deja crapi de ciuda ca la siege-ul de sambata ti-am dat castana de vreo 3-4 ori si tu nu-mi luai nici macar 10% hp?

te-am bagat prea mult in seama, am zis sa fiu domn cu tine si sa te ignor, da' vad ca ti-ai luat lumea in cap si ai plecat la dat cu sapa pe forum.

continua sa faci asta, nu faci nimic altceva decat sa-ti dai arama pe fata, tarane venit de la tara, care esti.

multumiri tuturor celorlalti pentru urari :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Stiu,sunt zeul vostru

terminati ma amandoi ce draq v-ati tampit. va cunosc pe ambii,sunt prieten cu ambii,nu se merita,mia bine bem o bere impreuna toti si gata,face cinste bogz :P sunt polemici legate de joc,deh nu noi ci altii au facut sa fie asa..

P.S. ba,sa bei si pt mine ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...