Jump to content
blk

Mafia 4 - Singuri impreuna

Recommended Posts

devotez andix

votez *crazy_kid*. acum l-ai devotat pe andix ca sa nu banuim nimic.. dar presimt ca in seara asta vei vrea sa-l omori. mi se pare ca esti cea mai suspecta. parerea mea :D

Mie mi se pare mai suspecta setea ta de a omori pe cineva :-? ...

Link to comment
Share on other sites

mie mi se pare ca va cam aparati intre voi :)

daca eram mafiot taceam si va omoram noaptea.. nici macar nu ma oboseam sa votez

Si atunci ce incerci sa faci acum , ma devotezi pe mine si votezi pe altcineva ? tie " sete " de victime ?

devotez luckyshot si stand by .

nu apar pe nimeni , imi spun doar parerea .

Link to comment
Share on other sites

Avantajul unei zile fara crime este irosit in certuri mici, oamenii nefiind siguri ce sa voteze. Nu moare nimeni.

Incepe noaptea, trimiteti tintele!

Noaptea tine pana miercuri la ora 22-23 sau pana primesc toate tintele.

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua a 5-a!

Dimineata devreme, cei matinali iesiti la cafea au parte de un inceput de zi inspaimantator:

moare jas2jas cetatean cinstit. Este gasit sub masa din bucatarie cu un cutit infipt in inima.

moare kreathor, politist in rezerva. Este gasit in pivnita, spanzurat de tavan.

Au mai ramas:

1 nu ma cunosti

2

3

4 andix

5 mr.linky

6

7

8

9 denyi

10

11 irnk

12 alexandruc

13

14 memmorex

15 luckyshot

16

17

18

19 crazy kid

20

21 mihai91

22

23

24 renux

25 the_first

Linsare instanta:7 voturi

Linsare la termen: 5 voturi

Ziua tine pana miercuri la ora 23:00 sau pana cand se strang 7 voturi pentru aceeasi persoana.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Linky imi retrag toate acuzatiile! Avand in vedere discutiile dintre noi si motivele ce mi le-ai enumerat, si victimile din noaptea asta esti nevinovat!!

votez Luckyshot!

f buna miscarea cu retragerea votului la Andix..!ai votat imediat dupa Irnk!!eu ma crizam ca nebunul incercand sa demonstrez ca Andix e nevinovat, tu tot pe andix!de ce??acum inteleg de ce..!

de ce nu l-ati linsat in noaptea asta???simplu...!murea Andix! El era nevinovat, apoi noi urmam pista celor care l-au votat pe Andix!

de data asta merg pana in panzele albe cu decizia!..cu riscul vietii..!suntem putini...!cercul s-a restrans!

edit for bold!

Link to comment
Share on other sites

eu am retras votul pentru a infleunta si parerea altora si astfel sa nu moara un om nevinovat.

eu votez nu ma cunosti pentru ca el a sarit imediat cu acuzatiile si acum vreti sa ma gasiti pe mine tap ispasitor. ca doar nu eram asa toanta, EU, incat sa fac greseli din astea grosolane.

andix nu va muri pentru ca este doctor, daca intr-adevar n-a abuzat.

Link to comment
Share on other sites

@Luckyshot,

nu esti toanta draga mea..!esti cel mai mare cap al mafiei..!joci bine..manuiesti arta cuvintelor..stii sa te retragi cand trebuie..stii sa intorci masele..!nu apari in fata..nu pari dubiosa..nu risti..!acum s-au restrans cercurile!

iar faci o greseala..!in loc sa-ti sustii nevinovatia..ataci direct pe nu ma cunosti'!!

edit for '@'

Link to comment
Share on other sites

tocmai ca nu-s toanta. crezi ca ieseam asa mult in evidenta tot jocul si imi mai si retrageam votul aiurea? :lol: pentru ce? sa-mi stric planurile la final? :naughty: in cabana asta e ceva putred si stiu si ce ;) si nu, nu e o scandura

@damn, am postat cu alt user...luckyshot sunt, pentru cei care nu si-au dat seama.

Link to comment
Share on other sites

ce dimineata infricosatoare :-S

Ne-am dat cu totii seama...

oare te simti cu musca pe caciula..?

votez nu_ma_cunosti

daca nu_ma_cunosti nu e mafiot, e clar cine e.

votezi fara nici un rationament...

Parerea mea de alcoolic anonim ee ca ReNuX ... ee "eilian" , sper sa nu ma insel...

votez ReNuX

Link to comment
Share on other sites

devotez andix

votez *crazy_kid*. acum l-ai devotat pe andix ca sa nu banuim nimic.. dar presimt ca in seara asta vei vrea sa-l omori. mi se pare ca esti cea mai suspecta. parerea mea :D

Nu are nici un rationament ceea ce ai zis tu acolo .Luckyshot m`a devotat prima , de ce nu te`ai luat de ea ? Esti asa de nebun dupa voturi , vrei ca lumea sa moara in fiecare zi , comportament tipic de mafiot . Nu te`am votat ieri pentru ca oricum nu aveam ce sa`ti fac, ziua era pe sfarsite ...insa dupa replica de azi :

votez nu_ma_cunosti

daca nu_ma_cunosti nu e mafiot, e clar cine e.

Desigur , insa un vot asa la aiureala ...- 1 cetatean ...ce va pasa voua ?:|

votez RenuX

Link to comment
Share on other sites

Am incercat sa iau apararea lui rapture,the_first si andi.! De fiecare data lucky a votat pe cei 3.. sau cel putin afirma ca are dubii! De fiecara data am avut dreptate. Toti au fost si sunt nevinovati. In cazul lui nu_ma_cunosti nu ma pronunt! Dar Lucky a votat la fel..!ce nu vi se pare dubios in cazul ei??

Link to comment
Share on other sites

da i-am votat, dar apoi despre the first am aflat ca e betiv (nu stiam de rol), pe rapture nu l-am votat decat ca sa se termina ziua, el nu mai avea sansa, iar despre andix mi-am dat mai tarziu seama ca nu e mafiot dupa ce am urmarit reactiile celorlalti. tu chiar crezi ca daca eram mafiot riscam sa-mi retrag votul si sa atrag toate privirile asupra mea? daca nu te bagi nu e bine ca esti suspect, daca te bagi nu e bine ca te bagi prea mult...alex, daca nu esti mafiot, zau daca inteleg cum gandesti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...