Jump to content
blk

Mafia 4 - Singuri impreuna

Recommended Posts

#-o acum gata te-ai dat de inlaturi ? :) dupa felul in care ai reactionat e ceva foarte ciudat :)

Stai asa , tu ai inceput acuzandu`ma de moartea lui Deza .Da , stiu ca ai sa zici ca nu m`ai acuzat si doar m`ai intrebat dar tot acuzatie este , e un fel mai subtil de a zice " tu ai facut`o " . Insa nu am fost eu , si m`am dat in laturi deoarece nu doresc sa votez aiurea si sa moara inca un cetatean cinstit .Am precizat ca doresc sa aflu ceva informatii de la eventualii politisti competenti :) ..

Reactie mea a fost din cauza acuzatiilor tale , si da , te`am acuzat si eu ca l`ai omorat pe Deza pentru a vedea cum reactionezi , insa nu a fost cum ma asteptam asa ca am " m`am dat inlaturi " :) ...

le : @mihai simpatiile nu dovedesc prea multe , uitate la liquidlove si rapture ....mafiotii se gasesc dupa felul in care se apara impreuna , pentru unul din ei .

Link to comment
Share on other sites

Stai asa , tu ai inceput acuzandu`ma de moartea lui Deza .Da , stiu ca ai sa zici ca nu m`ai acuzat si doar m`ai intrebat dar tot acuzatie este , e un fel mai subtil de a zice " tu ai facut`o " . Insa nu am fost eu , si m`am dat in laturi deoarece nu doresc sa votez aiurea si sa moara inca un cetatean cinstit .Am precizat ca doresc sa aflu ceva informatii de la eventualii politisti competenti :) ..

Reactie mea a fost din cauza acuzatiilor tale , si da , te`am acuzat si eu ca l`ai omorat pe Deza pentru a vedea cum reactionezi , insa nu a fost cum ma asteptam asa ca am " m`am dat inlaturi " :) ...

le : @mihai simpatiile nu dovedesc prea multe , uitate la liquidlove si rapture ....mafiotii se gasesc dupa felul in care se apara impreuna , pentru unul din ei .

nu mi se pare normal sa faci o acuzatie atat de grava,dintr-o data asa,si a fost o ACUZATIE pt ca nici macar nu ai tinut cont de ceea ce ti-am raspuns :) , tu pt mine ramai FOARTE suspect!

Link to comment
Share on other sites

Reactie mea a fost din cauza acuzatiilor tale , si da , te`am acuzat si eu ca l`ai omorat pe Deza pentru a vedea cum reactionezi , insa nu a fost cum ma asteptam asa ca am " m`am dat inlaturi " .

that's all i can say :)

Link to comment
Share on other sites

sfatul meu e sa va uitati toti pe paginile anterioare si sa vedeti cine a " simpatizat " cu pitikoo , nush de ce am o banuiala in legatura cu crazykid si kreathor ...

wtf? :blink: ai impresia ca pot vedea "sufletul" oamenilor sau smth?!

Link to comment
Share on other sites

sfatul meu e sa va uitati toti pe paginile anterioare si sa vedeti cine a " simpatizat " cu pitikoo , nush de ce am o banuiala in legatura cu crazykid si kreathor ...

Ai si ceva concret sau doar faptul ca am vrut sa mananc frigarui?

Link to comment
Share on other sites

Incepe noaptea! Trimiteti tintele!

Noaptea tine pana cand trimit toti tintele. Un deadline ar fi marti dimineata.

Daca mai ramane doar un intarziat (ca de obicei) incep jocul fara el.

Link to comment
Share on other sites

Urmatorii invitati sunt rapiti de extraterestrii in mijlocul noptii, never to be seen again.

Probabil extraterestrii au un fetis cu oamenii inactivi, cine stie.

La sfarsit, un flash puternic va face sa uitati ca s-a intamplat asta vreodata. Oamenii care au disparut sunt:

Renegade - politist

ady_cortez - mafiot

thug radu - cetatean cinstit

Dupa flash uitati ca ati cunoscut aceste persoane vreodata.

Inca este noapte! astept tintele. Nu posteaza nimeni!

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua a 4-a!

Cu groaza, dimineata se aduna toti in sala marea.. numarand disperati cunoscutii.. sa vada cine a mai disparut. Ciudat.. dar nu lipseste nimeni.. toti sunt prezenti la apel.

Incepe o noua zi, o noua sansa. Sa demareze discutiile, au mai ramas:

1 nu ma cunosti

2

3

4 andix

5 mr.linky

6

7

8

9 denyi

10

11 irnk

12 alexandruc

13

14 memmorex

15 luckyshot

16

17

18 jas2jas

19 crazy kid

20

21 mihai91

22 kreathor

23

24 renux

25 the_first

Linsare instanta:8 voturi

Linsare la termen: 6 voturi

Ziua tine pana marti la ora 23:00 sau pana cand se strang 8 voturi pentru aceeasi persoana. Perioada se poate prelungi in cazul in care nu este destula activitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...