Jump to content
Dragos20

Rudele au hotarat inmormantarea lui Michael, la 42 de zile de la deces

Recommended Posts

Dupa saptamani intregi in care familia nu s-a hotarat unde sa inhumeze trupul neinsufletit al lui Michael, se pare ca s-a luat o decizie.

Locul unde Michael Jackson va fi inmormantat se pare ca a ramas cimitirul Forest Lawn din Los Angeles. Rudele ar fi completat deja actele necesare pentru a se face inhumarea.

Hotararea vine dupa ce unul dintre fratii lui Michael, Jermaine, si-a exprimat dorinta ca megastarul sa se odihneasca la Neverland. Numai ca mama Katherine nu a fost de acord si a insistat ca fiul ei nu ar fi vrut sa se mai intoarca la ferma pe care a parasit-o dupa procesul de molestare a unui copil, din 2005.

Informatiile vin de la un apropiat al familiei, scriitorul Ross King.

Trupul lui Michael se pare ca se afla deja la Forest Lawn. Aici a si stat intr-un depozit special, pana la hotararea familiei, despre care s-a mai scris ca astepta ca legistii sa returneze o parte a creierului megastarului, retinut la autopsie.

Sursa:http://stirileprotv.ro

Link to comment

Jur ca sunteti niste desteptaci 'linkmaniacilor'. Un corp poate fi tinut cat se vrea, atat timp cat este conservat bine. Poate vroiau sa-l tina intr-un sicriu transparent. Ce va doare pe voi? La fiecare stire asemanatoare comentati de parca ar fi in familia voastra, in loc sa realizati ca media incearca sa bage prostii cat mai multe pe gat cu titluri fara noima.

Link to comment

E doar o fantezia de-a lui :)) .

E legal sa impaiez un mort si sa-l expui stiu eu unde ?

Hmm in SUA nu stiu , dar in Romania poti sa faci ce vrei daca platesti taxele si impozitele.

^_^

Cred ca e voie , oricu' e Mj nu orice mort , e un mort cu voce de platina.Si picioare de diamant ..

:rofl2:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...