Jump to content
Noir

Pazea, MANELISTI SUFERINZI PE LINKMANIA

Recommended Posts

Sa se inteleaga un lucru de la bun inceput. nu am nimic cu manelistii sau cu cei care asculta manele, chiar ii respect pentru faptul ca recunosc ca asculta acest gen de muzica si prin faptul ca nu le e rusine sa recunoasca ce gen muzical le place.

In schimb, am ceva cu cei suferinzi care se simt si care vor sa faca nu stiu eu ce gesturi, trage-ti un ochi :

Link 1

Link 2

a..ziceti si voi ceva..da-ti o parere, sfaturi cu astfel de oameni...ceva...eu m-am enervat prea tare la faza asta si nici numai am cuvinte si nici rabdare pentru cuvintele pe care LE AM ca sa le scriu ... :banghead:

:ceuameni:

Link to comment
Share on other sites

Really? Chiar asa de mult s-au schimbat lucrurile? inainte la Comunitate erau si peste 10 topicuri, nu posturi pe zi...

Se pare ca acesta Cominitate, Comunitatea Mu LinkMania s-a dus serios pe râpă.. :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Lasa Noir, n-ai cu cine sa te lupti...mori de vant.. #-o Acum ar trebui sa ma gandesc daca sa iau "manelari" in guild sau nu huh ?:))

@LuckyShot : Ai o prietena foarte frumoasa ;) :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Sa se inteleaga un lucru de la bun inceput. nu am nimic cu manelistii sau cu cei care asculta manele, chiar ii respect pentru faptul ca recunosc ca asculta acest gen de muzica si prin faptul ca nu le e rusine sa recunoasca ce gen muzical le place.

In schimb, am ceva cu cei suferinzi care se simt si care vor sa faca nu stiu eu ce gesturi, trage-ti un ochi :

Link 1

Link 2

a..ziceti si voi ceva..da-ti o parere, sfaturi cu astfel de oameni...ceva...eu m-am enervat prea tare la faza asta si nici numai am cuvinte si nici rabdare pentru cuvintele pe care LE AM ca sa le scriu ... :banghead:

:ceuameni:

eu nu inteleg...ce vrei tu? nu iti convine ca ai luat suspend dupa ce i-ai spus unui coleg de guild sa si-o traga cu maica-sa? ti se pare normal? ala facea caterinca doar si lumea se distra. esti un taran.

@LuckyShot : Ai o prietena foarte frumoasa ;) :cool2:

ea e la av :D

she's pretty ;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...