Jump to content
Dani

Casa sau Nightclub ?

Recommended Posts

Voi va dati seama ce semnifica aceste poze daca nu va spun, un Nightclub sau casa? Daca ma intrebati pe mine eu va spuneam ca este casa unui bogatas, dar nu este deloc asa. Este un Nightclub, numit My House, recent deschis in Los Angeles, SUA. Ati fi crezut daca v-as fi spus? Asa ma gandeam si eu. Oricum arata superb si pot sa spun ca va avea mare succes cu el, binenteles in mediul bogatasilor.

Imagine IPB

Toate pozele

Link to comment

Semnatura omule , imi deformezi monitorul :(

Seamana a fi a casa , cred ca daia ii si zice My House :)

ce rezolutie ai? 640x480? :P

nice, are cu ce..

ps: cred ca se da suspend o zii pt reclame la blog, si pps2 treaba cu luv 4 Andrea , vezi ca se scrie Andreea :P ; l8er

asa cum tu pui sau altu puneti articole de pe realitatea, evz, prosport samd asa si eu pot pune de pe un blog.. de unde stii ca e chiar al meu? doi la mana, mai bine pun un articol de genul decat ce pun altii, cu viol, crime samd

cat despre Andrea.. nu stii bine.. se scrie cum vor parintii :P (mai cunosc si o Andreia in buletin)

Link to comment

' date='Jul 20 2009, 16:31' post='4035626']

ce rezolutie ai? 640x480? :P

asa cum tu pui sau altu puneti articole de pe realitatea, evz, prosport samd asa si eu pot pune de pe un blog.. de unde stii ca e chiar al meu? doi la mana, mai bine pun un articol de genul decat ce pun altii, cu viol, crime samd

cat despre Andrea.. nu stii bine.. se scrie cum vor parintii :P (mai cunosc si o Andreia in buletin)

eu nu pun stiri , defpat nu prea deschid topicuri :-?? , cat despre faptul ca ai deschis tu si ai facut reclama la blog-ul respectiv .. well , pe mine nu ma afecteaza ca nu pierd\castig nimic , ba chiar din contra pe ale tale le citesc de obicei (doar cand vine Ozi ala fac cu hertzu) , dar .. on the bottom line i was just saying

cat despre Andrea\Andreia , belive me Andreea e forma romaneasca corecta :), restu sunt maghiari sau who knows what .. dar noi santem in Ro deci hai sa vorbim Ro ca daca trecem granitza, aia nici nu au auzit de limba noastra asa ca de ce sa o vorbim noi pe-alor .. right ? :-?

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...