Jump to content
Komisaru

Un candidat roman la alegerile din Canada vrea sa execute toti homosexualii

Recommended Posts

Guest Xspeed

nu e nici prost nici destept

incearca sa atraga prin ceva socant

eu sincer dispretuiec homosexualii

da asta nu inseamna ca urlu pe strada, sa moara toti

atat timp cat nu ma deranjeaza...nu ma dearanjeaza :)

Link to comment

Cu homosexualii sunt total de acord cu el , homosexualii si pedofilii executati fara discutie .Dar cat despre avorturi nu as fi in totalitate de acord cu el , pt. ca poate din greseala se iveste sa ''apara'' in burtica (se mai intampla) , inca nu ai varsta corespunzatoare pt. a creste un nou-nascut sau nu ai posibilitatiile pt. al creste si atunci se mai fac avorturi .

Link to comment
Guest Rahel

Ce dobitoc ! Da' ce are cu bietii oameni ? De unde atata "hofomobie" (ca sa citez)....

Eu in locul lui doar i-as bate si i-as tunde, ca mai apoi sa vina Nikitaaaa băăăă, sa-i consoleze :) dooomnu Dan

Link to comment

nu e vorba de credinta, cel putin nu pt mine, e vorba de scarba si injosirea barbatului. => exterminarea baietilor veseli.

dar daca voua va plac baieteii in fustite no comment...

Exact la asta ma gandeam si eu cand am vazut postul lui blk.

Nr.1 "eu cred ca tu esti ala care candideaza lol" :lol:

Link to comment

David Popescu, un candidat indepedent de origine romana la alegerile federale din Canada, a declarat saptamana aceasta ca "toti homosexualii ar trebui executati".

Mai rau este ca romanul a spus asta intr-o dezbatere la o scoala din Sudbury, Ontario, circumscriptia unde candideaza pe 14 octombrie.

"Un tanar m-a intrebat ce parere am despre casatoriile intre persoane de acelasi sex si i-am spus ca toti homosexualii ar trebui executati", si-a reiterat ideea Popescu pentru The Sudbury Star.

Afirmatia romanului a oripilat opinia publica din Canada si, ca urmare, i s-a interzis accesul in scolile din districtul unde candideaza.

Nu este singura declaratie care a inflamat spiritele in Canada. Popescu a mai spus si ca toate femeile care au facut vreun avort vor simti mania lui Dumnezeu care "le va rani" si ca cine nu urmeaza calea Domnului trebuie exterminat.

Politia din Ontario il investigheaza pe Popescu pentru instigare la ura si discrimnare sexuala, cu circumstanta agravanta, pentru ca peroratia sa a avut loc in fata unor copii. De altfel, romanul a mai fost condamnat pentru ca si-a batut propria mama.

David Popescu nu este la prima candidatura. El a mai incercat sa obtina la urne diverse functii in Sudbury, dar nu a fost niciodata ales, ba chiar a obtinut scoruri foarte mici.

sunt sigur ca nu va fi ales insa as fi in mare parte de acord cu el. :) unii oameni sunt chiar animale.. :) ce sa'i faci..ptr ce exista femeile ? ca sa fie barbatii gay nu ? :)) :rofl1:

Link to comment

Daca tot il sustineti duceti-va frate in Cuba sau Coreea de Nord ca acolo e comunismul . Cu ce te deranjeaza pe tine ca x e homosexual? V-ati trezit si voi peste noapte mari comentatori si va luati dupa altii ca o turma ca sa pareti in 'rand cu lumea' .

Din partea mea atata timp cat nu ma deranjeaza pot sa se si casatoreasca numai dreptul de a adopta copii sa nu li se dea . Ceea ce fac ei e un lucru insa influenta asupra unei vieti tinere este inacceptabila .

Cat despre avort . Cu ce-l f*** pe el grija ca vreo femeie face avort? Pune-te in situatia unui cuplu de adolescenti . Esti pregatit sa-ti intemeiezi o familie la 18/20 de ani?

Nu mai faceti atata pe marii credinciosi , patrioti si nu mai stiu eu ce virtuti mai afisati pentru ochii lumii . Daca esti cu adevarat credincios tine-ti ideile pentru tine . Dumnezeul tau te-a invatat sa fii umil si sa intorci celalalt obraz nu sa injuri pe toti , sa-ti urasti semenii doar pentru ca nu gandesc ca tine . Ingrijeste-te mai intai de tine si apoi uita-te la altii .

E si normal ca salbaticul ala a avut scoruri foarte mici . La o mentalitate de om al pesterilor ce ai fi vrut sa iasa presedinte? Desi n-am fost in Canada niciodata ma indoiesc ca e o tara de inculti si neanderthali .

Cata prostie graiesti baiatu... Daca ei adopta un copil? El ce sa invete? Tot homosexual? Si asa mai departe... Ce ne facem? Sau si tu esti gay? Ce ne facem cu cei ca voi? Cum ne mai inmultim noi cei normali? Dumnezeu e contra!

Link to comment

Cata prostie graiesti baiatu... Daca ei adopta un copil? El ce sa invete? Tot homosexual? Si asa mai departe... Ce ne facem? Sau si tu esti gay? Ce ne facem cu cei ca voi? Cum ne mai inmultim noi cei normali? Dumnezeu e contra!

Dumnezeu e contra, Legea nu.

Orice om isi are dreptul la viata, indiferent de culoarea pielii,limba vorbita sau preferintele sexuale

Link to comment

Multi cand vad 2 "iubareti " se scarbesc dar tot o data multi cand vad 2 fete ca se :P eee parca e altceva nu ? parca te-ai baga intre ele nu e la fel de "scarbos" si asa si este,nu am nimic cu ei atata timp cat nu o fac intr-un fel scarbos si incep sa ne invadeze noua intimitatea.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...