Jump to content
fanaticaldoll

MAFIA

Recommended Posts

Guest Kamikaze

in momentul de fata nu!raspunsul tau de mai sus m-a facut sa-mi pierd increderea in barbati.

m-am referit la plimbari prin parc, tinut de mana, imbratisari, o cina la lumina lumanarilor, bai intr-o cada imensa plina cu petale de trandafiri...lucruri totusi nu prea calugaresti. stii tu...chestii pe care le fac 2 gay =))

kiddin'

vreau s-o iau incet, ca ultima era o scroafa. o grabita care injura si scuipa peste tot. bestie cheala si penala =))

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

HAI SĂ NU SĂRIM PESTE LIMITE, UNELE CHESTII SUNT INUTILE, PLUS CĂ E GREU DE URMĂRIT :) OK?

SPOR!

eu am zis sa nu prea imi intru in rol si sa glumesc pana se dezmeticesc si ceilalti

e cam greu sa fii prea serios cand joaca doar 4-5

Link to comment
Share on other sites

Dupa petrecerea la care am participat si eu, Thug Radu a dus lautarii acasa, si cum trecea pe langa casa mea m-a dus si pe mine.

La ce ai participat tu ? =))

Nu las minori in bar, asa ca te`am prins cu minciuna :))

maxima asta =))

>:P

awawiwa, thug, guta sa fie ? sau salam ?:))

La cat ai baut tu atunci seara, Lil Wayne ti s`a parut Guta si 50 era Salam ? =))

Link to comment
Share on other sites

da. cu tine, ai uitat deja? nu mai aveam cereale, ne-am intalnit la super market

am cumparat si 2 pachete de durex arouser, erau la promotie :lol:

revenind. nu stiu cum e in lumea virtuala, dar in lumea reala cand:

-recunosti ca detii o arma de foc

-recunosti ca aveai de gand sa o folosesti

-nu detii un permis de port arma

-tineai existenta sa ascunsa

-nu prea pui intrebari, raspunzi doar cand e absolut nevoie ca sa mentii numarul greselilor facute la minim

...pai...ESTI MAFIE =))

cred ca sunt destule argumente incat sa`l consideram pe Buugy faptasul crimelor. Drept consecinta :

dezvotez Lancelot, votez Buugy

Link to comment
Share on other sites

Daca aceasta este dorinta poporului eu ma supun, chiar de faceti o mare greseala. Daca sunteti in stare sa ucideti un om nevinovat nu sunteti cu nimic mai vrednici decat mafiotii. Eu imi mentin nevinovatia pana in momentul cand se va da sentinta chiar si in momentul premergator mortii mele. Aveti si voi copii, o sa sufere si ei daca unul dintre voi va fi in aceeasi situatie ca a mea. Ochi pentru ochi, dinte pentru dinte.

Link to comment
Share on other sites

Toti ati omis o mare dovada cei 3 au fost ucisi cu arme albe, nicidecum cu arme de foc: Oana cu o sticla, ceilalti cu un par si cu un cutit. Numai datorita acestor dovezi nu ar trebui sa fiu considerat suspect. Aveam arma dar era arma de foc, nicidecum una alba. Greseala mare a prostimii (poporului) cand acuza un om nevinovat de niste crime pe care nu le-a comis. Plus in seara cu pricina eram acasa cu sotia, avand un "good time"

Link to comment
Share on other sites

Dumnezeule ce e aici :))

Ps nu situ daca m-a votat inca cineva :D deocamdata sunt ocupat sa debarasez mesele la bar :D

PS Kamikzae mi se pare mie sau faci atmosfera pe aici ?>:)

PS pinned

Edited by Lancelot
Link to comment
Share on other sites

Deget Acuzator Lancelot

nu ma cunosti sustine ca i-ai furat sticla, ai avut in acea seara vreun contact cu el ?

Dezvotez Buugy, votez The_First

m-am decis sa renunt la votul meu pt buugy, are dreptate.

Dar, vine bomba ;D

The_first - e ceva foarte suspect la tine.

1."Deci daca nu omoram mafiotii .. ne omoara ei pe noi" - clar incerci sa corupi cetatenii sa fie de partea ta

2.Nu e prima oara cand faci asa.Daca citim din nou posturile tale, se vede ca incerci sa bagi mafia ca vinovat, dar niciodata pe tine.

3.Imi esti taaaaaaaare suspect

Link to comment
Share on other sites

Deget acuzator Wanksta

In ce relatii erai cu cele 3 victime ?

pai, cu pizza eram intr-o relatie de tovarasie .. ca intre sateni, el a fost veteran de armata, deci se stie ca a avut grija de noi

celmaislaban - era seriful satului, ca orice satean linistit, mai ne intalneam la carciuma.

oana - eeee ... o vedeam adesea cu 2-3 baietzashi bine facuti.Nu o cunosteam personal :)

Link to comment
Share on other sites

pai, cu pizza eram intr-o relatie de tovarasie .. ca intre sateni, el a fost veteran de armata, deci se stie ca a avut grija de noi

celmaislaban - era seriful satului, ca orice satean linistit, mai ne intalneam la carciuma.

oana - eeee ... o vedeam adesea cu 2-3 baietzashi bine facuti.Nu o cunosteam personal :)

deget aratator wanksta,cand te-ai despartit de pizza ? in jurul carei ore ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...