Jump to content
Guest Locust1902

Primul film horror

Recommended Posts

Guest Locust1902

n-ai man n-ai stai calm este de unde...pot sa joc mu si fifa in acelasi timp la high rez...nu am prob cu pc-ul core 2 duo rullz ....

Link to comment
Share on other sites

O idee pentru episodul 2: tu (actorul principal, doar ti se potriveste fiindca ai AURA DE RAZBOINIC) luandu-ti kos in arena de la alianta HH (vreo 70 de char-uri facand pk pe tine).

Ce zici? Sponsorizez eu cheltuielile necesare pentru productia filmului, banii pentru rola video etc.

Promit ca te pun cap de afis cand va fi premiera. Numele fimuletului va fi "Locust - Razboinicul apus... ". Va avea efecte speciale de nova peste dinti, combo va face deliciul celor care vizioneaza in format 3D...

E o oferta pe care nu o poti refuza.

PS: asteptam si alte aliante colaboratoare pentru acest filmulet. Nu sunt necesare contributiile cu fonduri. Platim noi tot.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

O idee pentru episodul 2: tu (actorul principal, doar ti se potriveste fiindca ai AURA DE RAZBOINIC) luandu-ti kos in arena de la alianta HH (vreo 70 de char-uri facand pk pe tine).

Ce zici? Sponsorizez eu cheltuielile necesare pentru productia filmului, banii pentru rola video etc.

Promit ca te pun cap de afis cand va fi premiera. Numele fimuletului va fi "Locust - Razboinicul apus... ". Va avea efecte speciale de nova peste dinti, combo va face deliciul celor care vizioneaza in format 3D...

E o oferta pe care nu o poti refuza.

PS: asteptam si alte aliante colaboratoare pentru acest filmulet. Nu sunt necesare contributiile cu fonduri. Platim noi tot.

da da da da, avanta-te cu tupeu si tu in jocul lui. raspunde-i cum stii tu mai bine, chiar e necesar. congrats, you look smarter now.

Link to comment
Share on other sites

da da da da, avanta-te cu tupeu si tu in jocul lui. raspunde-i cum stii tu mai bine, chiar e necesar. congrats, you look smarter now.

Well, you look dumber quoting me.

O ironie trebuie sa o "digeri" ca atare. Daca vrei sa o iei in serios... it`s all yours.

Link to comment
Share on other sites

Guest Locust1902

O idee pentru episodul 2: tu (actorul principal, doar ti se potriveste fiindca ai AURA DE RAZBOINIC) luandu-ti kos in arena de la alianta HH (vreo 70 de char-uri facand pk pe tine).

Ce zici? Sponsorizez eu cheltuielile necesare pentru productia filmului, banii pentru rola video etc.

Promit ca te pun cap de afis cand va fi premiera. Numele fimuletului va fi "Locust - Razboinicul apus... ". Va avea efecte speciale de nova peste dinti, combo va face deliciul celor care vizioneaza in format 3D...

E o oferta pe care nu o poti refuza.

PS: asteptam si alte aliante colaboratoare pentru acest filmulet. Nu sunt necesare contributiile cu fonduri. Platim noi tot.

bah o facem cu guilda hh cei 70 dar 69 o sa moara din reflect si in 1 o sa bag combo

Link to comment
Share on other sites

bah o facem cu guilda hh cei 70 dar 69 o sa moara din reflect si in 1 o sa bag combo

Frumos mort ai să mai fii.

@ HH, ăsta-i jocul care-l jucaţi şi ăştia vă sunt oamenii de zi cu zi?Doamne că multă prostie şi lipsă de ocupaţie mai îndură mama Terra.

Link to comment
Share on other sites

Guest Locust1902

fac duel cu tota alianta HH -filmez

80% dintre ei nu au ce sa-mi faca

asa ca va rog inventati mario 3d si jucati pe lan imi faceti lag pe link ;))

Link to comment
Share on other sites

Guest Locust1902

Sincer nici nu stiu daca exista alianta sau guilda HH chiar nu am vazut niciodata, cine stie ati ajuns in tarkan pana acuma ? Sau tot in lt7 la balrogi sunteti?

Ma scuzati dar in lt7 nu stau niciodata deci nu cred ca va cunosc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Locust1902

nu o luati in nume de rau chiar nu am nimic cu nimeni pur si simplu de distractie am facut filmul.....o sa filmez diseara la cs.....cat o sa apuc si o sa pun pe site...

Link to comment
Share on other sites

Guest LowGmaN666

cam plictisitor filmu asteptam episodul 2 :)) ..... btw HH ati aflat ce membri activi aveti in guilda :)) afk deja.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...