Jump to content
Guest VioLaNcE-

Eminem, "violat" de Borat!

Recommended Posts

Prin acel comentariu ma refeream strict la tine,dar ma bucur ca "ai" înţeles ironia.

Tu aprecizi sinceritatea reprezentată prin ironie,iar eu la randul meu nu mă obosesc să obţin un răspuns de la tine,datorită inteligenţii tale mediocre.

Daca pe tine te excită un cur pe faţă in timpul unui spectacol la care eşti invitată,n-ai decat.razi in continuare.

Era sa uit,nu te obosi să-mi raspunzi,am înţeles ce a fost nevoie.

"nu mă obosesc să obţin un răspuns de la tine,datorită inteligenţii tale mediocre." culmea ca este al doilea reply care are ca destinatie persoana mea ;;)

Tu razi doar cand esti excitat? TRIST! :crybaby:

Btw, Eminem este genul de persoana care adora sa arunce cu noroi in cei din jurul sau, inclusiv familie. A meritat`o cu varf si indesat. El a fost "tinta" de la inceputul show`ului (sa zica "Mersi" ca era ala epilat pe cur :-j)

Link to comment

Chiar nu inteleg, ce-i asa amuzant ? O gluma de tot c4c4tul. Daca Eminem a facut misto'uri si glume aiurea, le-a facut prin video'uri, dar nu umilind "staruri" in direct.

p.s: nu`i iau apararea lui Em, nici macar nu-mi place de el. dar e o gluma de 2 lei.

Link to comment

:right:

posturile cu un singur emoticon se pedepsesc cu warn :<

on : jenant , rusine :< pariez ca o sa fie dat in judecata =))

ps: oana cand mergi pe strada sper sa'ti sara in cap un cur :( si sa te dea si la stiri sa vedem daca ti'ar mai parea amuzant , un dos ne ras ^_^

Link to comment

posturile cu un singur emoticon se pedepsesc cu warn :<

on : jenant , rusine :< pariez ca o sa fie dat in judecata =))

ps: oana cand mergi pe strada sper sa'ti sara in cap un cur :( si sa te dea si la stiri sa vedem daca ti'ar mai parea amuzant , un dos ne ras ^_^

Si ce mai astepti sa`mi dai warn? :error:

Sa`mi sara in cap? Poate PE cap :-j. E "grele" cu limba romana.

Link to comment

"nu mă obosesc să obţin un răspuns de la tine,datorită inteligenţii tale mediocre." culmea ca este al doilea reply care are ca destinatie persoana mea ;;)

Tu razi doar cand esti excitat? TRIST! :crybaby:

Btw, Eminem este genul de persoana care adora sa arunce cu noroi in cei din jurul sau, inclusiv familie. A meritat`o cu varf si indesat. El a fost "tinta" de la inceputul show`ului (sa zica "Mersi" ca era ala epilat pe cur :-j )

Daca reply-ul era adresat la persoana ta,nu era nevoie sa dai un reply si daca tu ai inteles din reply-ul meu de mai sus doar fraza asta:" ca razi doar cand esti excitata,e grav", o sa am nevoie de 1 creion si o coala de hartie a3 ca sa-ti pot explica.

Ma refeream in primul rand ca poti da dovada de multa prostie si ipocrizie daca tie ti s-a parut amuzanta chestia asta.

Sper ca ai inteles,ca n-am chef sa desenez si chiar n-am nici o treaba cu desenul. :)

Link to comment

Si ce mai astepti sa`mi dai warn? :error:

Sa`mi sara in cap? Poate PE cap :-j. E "grele" cu limba romana.

e grele cu proastia ..

in cap => cu fesele intre capul tau .. adica capul tau in anusul lui :( mai romaneste nu se poate.. vrei sa iti desenez ? :blink:

Link to comment

Chiar nu inteleg, ce-i asa amuzant ? O gluma de tot c4c4tul. Daca Eminem a facut misto'uri si glume aiurea, le-a facut prin video'uri, dar nu umilind "staturi" in direct.

p.s: nu`i iau apararea lui Em, nici macar nu-mi place de el. dar e o gluma de 2 lei.

Adevarat, destul de proasta 'gluma'. :|

Link to comment

Ma refeream in primul rand ca poti da dovada de multa prostie si ipocrizie daca tie ti s-a parut amuzanta chestia asta.

Sper ca ai inteles,ca n-am chef sa desenez si chiar n-am nici o treaba cu desenul. :)

Dau dovada de prostie? Mi se falfaie de Eminem si de tot ceea ce tine de el.

Este dreptul meu sa rad daca ceva mi se pare amuzant!

La faza cu ipocrizia n`am nimic de zis...recunosc...sunt IPOCRITA! So what? :)) I don`t give a shit :-j.

@jas2jas ai vazut prea multe filme...unele ti`au afectat cerebelul. Btw, nu a aterizat pe capul lui, sa`ti explic...Eminem era cu nasu` in curu` aluia. =)) La naiba...iar am fost IPOCRITA =)) Nu ma pot abtine...it`s in my blood.

Link to comment

Doamne , cati inapti pe aici , ar trebui un test de IQ la inregistrarea pe forum , daca voi credeti ca faza a fost reala , atunci aruncati-va in cap .

Normal ca e regizata faza , planificata de inainte .

Aici nu e sigura treaba, iar cei implicati in "incident", precum si reprezentanti MTV au refuzat sa confirme/infirme.

Eu as tinde sa cred ca Eminem nu fusese anuntat, nu cred ca el si bodyguarzii lui sunt atat de buni actori.

Link to comment

Dau dovada de prostie? Mi se falfaie de Eminem si de tot ceea ce tine de el.

Este dreptul meu sa rad daca ceva mi se pare amuzant!

La faza cu ipocrizia n`am nimic de zis...recunosc...sunt IPOCRITA! So what? :)) I don`t give a shit :-j.

@jas2jas ai vazut prea multe filme...unele ti`au afectat cerebelul. Btw, nu a aterizat pe capul lui, sa`ti explic...Eminem era cu nasu` in curu` aluia. =)) La naiba...iar am fost IPOCRITA =)) Nu ma pot abtine...it`s in my blood.

ai stiut ca se poate trai fara nicio problema fara cerebel ? cred ca tie iti este afectat grav lobul frontal .. :tiphat:

nu era regizat , se vedea pe fata lu eminem ca era surprins , chiar foarte nervos..

Link to comment

Voi chiar va asteptati sa se ia la bataie ca apoi sa nu mai poata participa la nicio decernare a premiilor mtv? #-o

E clar ca o sa faca misto de el in urmatoarele melodii si cam atat, altceva nu are ce face. A fost o faza de prost gust si ii se putea intampla oricui.

Link to comment

Dau dovada de prostie? Mi se falfaie de Eminem si de tot ceea ce tine de el.

Este dreptul meu sa rad daca ceva mi se pare amuzant!

La faza cu ipocrizia n`am nimic de zis...recunosc...sunt IPOCRITA! So what? :)) I don`t give a shit

Băi fată,ţie trebuie să-ţi desenez ca să inţelegi dracu.

Eu ma refeream strict la gest,ladică tu esti invitată la un spectacol şi te trezeşti cu o buctă de cur în gură...

Link to comment

Băi fată,ţie trebuie să-ţi desenez ca să inţelegi dracu.

Eu ma refeream strict la gest,ladică tu esti invitată la un spectacol şi te trezeşti cu o buctă de cur în gură...

Aici vorbim de janghina de Eminem, care este un ratat si jumatate care merita si o basina pe deasupra! Hai sa incheiem discutia asta Bai copchile!

Link to comment

Aici vorbim de janghina de Eminem, care este un ratat si jumatate care merita si o basina pe deasupra! Hai sa incheiem discutia asta Bai copchile!

Zici persoana care rade la un cur pe faţă :lol:

Tu te autocaracterizezi prin Eminem :lol:

Link to comment

Asta este parerea pe care mi`am facut`o eu despre el dupa ce am vazut cum poate sa`si jigneasca sotia si mama .

O mama dependenta de droguri,care n'a fost in stare sa'i ofere o copilarie si o educatie decenta.

O sotie deasemenea dependenta de droguri,care nu era in stare sa aibe grija de proprii copii.

Multumesc!

Link to comment

O mama dependenta de droguri,care n'a fost in stare sa'i ofere o copilarie si o educatie decenta.

O sotie deasemenea dependenta de droguri,care nu era in stare sa aibe grija de proprii copii.

Multumesc!

1. Parintii si sefii niciodata nu ti`i alegi in viata!

2. Cine l`a pus s`o ia pe aia de nevasta? Trebuie s`o faca de rasul lumii prin niste versuri? Rufele le speli in familie!

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...