Jump to content
Parazitu'

Un avion cu 228 de persoane la bord a dispărut fără urmă

Recommended Posts

Si nici avioanele n-au fost construite din tabla de Dacie ;) . Oricum , nu pune o Dacia fata in fata cu un Daewoo Cielo , ca il face praf :)) . Dacia Ruless :)) .

prea mult spam = brain kill.

foarte mare tragedie .... pacat ca nu a supravietuit nimeni

ps: cate filme se vor face pe povestea asta ....

Link to comment

eu sunt cam prost ... dar tot stiu ca avioanele zboara deasupra norilor si nu imi pot da seama cum a fost lovit de fulger , la 300KM de coasta , de la decolare avionul (la distanta asta "a fost lovit de fulger") poi in 300KM avionul e deasupra norilor unde e lumina si vezi norii in jos , avioanele au turbulente doar la aterizare si decolare in rest doar goluri de aer :| .

Link to comment

116.000 de euro. Aceasta este suma pe care fiecare dintre familiile celor 228 de victime din “avionul morţii”, care efectua o cursă Rio de Janeiro - Paris, şi care s-a prăbuşit în apele Oceanului Atlantic, la 1 iunie, o va primi ca despăgubire de la compania operatoare, Air France. Printre călători se afla şi o româncă, de 33 de ani.

@libertatea

Link to comment

116.000 de euro. Aceasta este suma pe care fiecare dintre familiile celor 228 de victime din “avionul morţii”, care efectua o cursă Rio de Janeiro - Paris, şi care s-a prăbuşit în apele Oceanului Atlantic, la 1 iunie, o va primi ca despăgubire de la compania operatoare, Air France. Printre călători se afla şi o româncă, de 33 de ani.

@libertatea

parerea mea e ca nu prea conteaza banii cand se intampla asa ceva ....

Sa le fie tarana usoara...

Link to comment
Guest spanky

oricum avioanele ... raman cele mai sigure mijloace de transport din lume :>

pacat ca mai aveam si evenimente neplacute :(

E si demonstrat si multi zic asta dar sunt de parere ca sunt mai sigure trenurile.

on: r.i.p. ... cica avionul s'ar fi dezintegrat in aer ...au gasit bucataria aproape intacta :D

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...