Jump to content
jhonq

Goodbye

Recommended Posts

salut ma

well nu stiu cine esti :P ( pe srv trecute ) daca o ardeti si cu vanatoarea o incurcati , prea impresii pe voi ^_^

pacat ca nu mai joci , macar astazi de-ai fi on la siege ne simtim bine ca am luat cu adevarat un castel , ar fi frumos ca toti cei din HONEY sa fie on sa ne simtim cu adevarat tru ca luam un castel sa nu zica lumea ca ne bucuram c-am luat castelu pe spatele altora

boom , pana la urma cine se oftica RAGEu sau tu ^^^ ?

Link to comment
Share on other sites

habar nam cn esti dar in fine , bft in rl ne vedem peste o saptamana cand o sa joci din nou :coffee:

e ma-ta , caut-o la mine in dormitor sa o intrebi de ce se lasa de jucat mu..

30 de zile suspend

Edited by xtest
Link to comment
Share on other sites

Salut knavish sunt........dupa cate am vazut zilele astea si am vazut cum pentru unii se inventeaza si reguli pentru vanatoare si nesimtire am decis sa ma las de mu.daca era asa erau multi care ar fi meritat 60 de zile pentru vanatoare si nesimtire dar fiecare cu relatiile lui(gen gunit-lancelot)

Pacat de server cativa admini sunt ok dar sunt 2-3 care strica jocul:)

Succes in continuare.Bafta la toti si spor

i'm out :beer:

adi?

Link to comment
Share on other sites

salut ma

well nu stiu cine esti :P ( pe srv trecute ) daca o ardeti si cu vanatoarea o incurcati , prea impresii pe voi ^_^

pacat ca nu mai joci , macar astazi de-ai fi on la siege ne simtim bine ca am luat cu adevarat un castel , ar fi frumos ca toti cei din HONEY sa fie on sa ne simtim cu adevarat tru ca luam un castel sa nu zica lumea ca ne bucuram c-am luat castelu pe spatele altora

boom , pana la urma cine se oftica RAGEu sau tu ^^^ ?

voi nici nu sunteti inscrisi ma :) nu o sa ne luati voi castelul niciodata, stai relax.

nu am de ce sa ma oftic, decat de faptul ca suntem neindreptatiti. cand am luat 99 si eu si garrone ne-am acceptat suspendurile fara comentarii, dar acum e prea de tot. stai tu relax ca ne descurcam noi.. ai sa fii uimit :)

Link to comment
Share on other sites

voi nici nu sunteti inscrisi ma :) nu o sa ne luati voi castelul niciodata, stai relax.

nu am de ce sa ma oftic, decat de faptul ca suntem neindreptatiti. cand am luat 99 si eu si garrone ne-am acceptat suspendurile fara comentarii, dar acum e prea de tot. stai tu relax ca ne descurcam noi.. ai sa fii uimit :)

Hai sictir, plimba-ti barza aia si nu mai iesi din pestera. Pe langa faptul ca ati stricat srv. cu jwls date pe iteme, mai si aveti tupeu sa faceti pe victimele pe forum.Mi-e sila de tine si de celalalt inapt, pacat de restu din honey, ca sunt unii care merita tot respectul.

Link to comment
Share on other sites

Salut knavish sunt........dupa cate am vazut zilele astea si am vazut cum pentru unii se inventeaza si reguli pentru vanatoare si nesimtire am decis sa ma las de mu.daca era asa erau multi care ar fi meritat 60 de zile pentru vanatoare si nesimtire dar fiecare cu relatiile lui(gen gunit-lancelot)

Pacat de server cativa admini sunt ok dar sunt 2-3 care strica jocul:)

Succes in continuare.Bafta la toti si spor

i'm out :beer:

te vad back for revenge. oricum in fata mea nu ai sanse. :violent:

bft

Link to comment
Share on other sites

voi nici nu sunteti inscrisi ma :) nu o sa ne luati voi castelul niciodata, stai relax.

nu am de ce sa ma oftic, decat de faptul ca suntem neindreptatiti. cand am luat 99 si eu si garrone ne-am acceptat suspendurile fara comentarii, dar acum e prea de tot. stai tu relax ca ne descurcam noi.. ai sa fii uimit :)

RAGE este in alianta cu SOUTH in caz ca nu stiai :tiphat: . Vedem ce va iesi diseara.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Daca te lasi le faci pe plac, asa ca mai gandeste-te si dovedeste-le ca sunt doar niste musculitze :bananadance2:

@La CS mai vb dupa orele 22 :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Hai sictir, plimba-ti barza aia si nu mai iesi din pestera. Pe langa faptul ca ati stricat srv. cu jwls date pe iteme, mai si aveti tupeu sa faceti pe victimele pe forum.Mi-e sila de tine si de celalalt inapt, pacat de restu din honey, ca sunt unii care merita tot respectul.

imi place ca zaci in continuare in invidie si prostie. termina-te cu aluziile astea ca eu nu m-am luat de mata niciodata. pastreaza conflictele la nivel personal, nu fi tzaran.

@cafeniule nu stiam ca sunteti in alianta cu south-ul :) e bine totusi ca incercati tot felul de combinatii de aliante numa pentru a ne lua castelul. amuzant este ca pana acum noi am ramas in aceeasi formatie :)

Link to comment
Share on other sites

imi place ca zaci in continuare in invidie si prostie. termina-te cu aluziile astea ca eu nu m-am luat de mata niciodata. pastreaza conflictele la nivel personal, nu fi tzaran.

@cafeniule nu stiam ca sunteti in alianta cu south-ul :) e bine totusi ca incercati tot felul de combinatii de aliante numa pentru a ne lua castelul. amuzant este ca pana acum noi am ramas in aceeasi formatie :)

Nu zac in prostie ca tine miez, doar ca mi-e scarba cand vad tipi ca tine sau garrone, care nici nu trebuiau sa mai aiba acces la srv ( filtru pe sat ) , pt dupele alea. Chiar crezi ca s-a trecut cu vederea ? te inseli papusa mica si sexoasa si ghici ce, asa o sa fie si la tine, ca acum, in cazul lui garrone, o sa cazi, da o sa cazi rau de tot.

Link to comment
Share on other sites

Nu zac in prostie ca tine miez, doar ca mi-e scarba cand vad tipi ca tine sau garrone, care nici nu trebuiau sa mai aiba acces la srv ( filtru pe sat ) , pt dupele alea. Chiar crezi ca s-a trecut cu vederea ? te inseli papusa mica si sexoasa si ghici ce, asa o sa fie si la tine, ca acum, in cazul lui garrone, o sa cazi, da o sa cazi rau de tot.

:)

Link to comment
Share on other sites

Iti dau setul meu eplete , iti platesc si curentul pe un an , dar te rog nu te lasa , te rogg .

Iara nu mai pot sa mananc o saptamana , ca sa lasat cineva din HONEY :( , te rog nu te lasa .

Hai ba ca nu va inteleg , faceti topic pentru ce ? sa vada lumea ca voi va lasati ? si apoi va apucati iara ?

Hai gata sal .

Link to comment
Share on other sites

Va retrageti degeaba,acum o dati ca sunt pile la admini,sa nu uitam pe beta cat de avantajati ati fost,atunci de ce nu a fost avantajat HH-ul,va spun eu dupa toate disputele de pe beta s-a pus piciorul in prag si ori indiferent ori pa din Staff,ce e atitudinea asta de copii,vai ce ne face nenea e ruda cu X din staff si ne doboara,dar nu va dati seama ca va doborati singuri.

Pai cum frate ma apuc si eu de 2 zile,intru poc stau arunc 5 stashuri de boxuri sa adun 10 jwl-uri sa-mi cumpar ceva iteme leg cand gasesc 150 jwl bucata lk dsr ,nu vedeti ca ati distrus o munca de 1 an in doar 2 luni,mai aveti si gura mare pe forum,ca x si y tine cu z si k.

Daca era dupa bine,orice cont care il mai facea garrone si se afla de el se bana cu 99 ,fara sa ii se mai aduca la cunostinta,adica bravo frate distrugi o comunitate,esti pasuit si incepi sa rascolesti trecutul adminilor ,ca deh domnle esti dezavantajat!.

Sincer unul mi-e scarba de atitudine de plangacios la 20+ ani,maturizativa,iesiti in lume,ca va incuiati in voi de tineri.

@boom am vazut la plangeri ca ziceai ca domnul Rede a intrat special pentru Garrone iti spun eu o treaba,este perioada sesiunilor si orice om cerebral care esti la facultate pe perioada asta invata,deoarece se gandesti ca Viitorul din Rl este important ,functia virtuala este un motiv de relaxare.

Cand este o plangere mai importanta se discuta in conferinta si se i-a o decizie finala dupa ce toti membrii staffului au un cuvant de zis,nu mai acuzati fara sa aveti habar!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...