Jump to content
Snuffulino

O batrana a fost amendata fiindca isi suna fiul prea des

Recommended Posts

O femeie din Austria a fost amendată deoarece îl suna multe prea des pe fiul ei. Timp de doi ani şi jumătate, aceasta şi-a ""bombardat" fiul cu apeluri telefonice. La un moment dat, bărbatul n-a mai suportat şi s-a adresat autorităţilor.

Bătrâna în vârstă de 73 de ani a primit o amendă de 360 de euro deoarece îşi suna fiul de cel puţin 50 de ori pe zi.

"Vroiam doar să vorbesc cu el. Nu am reuşit să vorbesc nici cu băiatul meu meu, nici cu fata mea. Am o nepoată de 15 ani pe care nu am văzut-o niciodată," s-a plâns femeia în faţa judecătorilor.

Potrivit Reuters, fiul femeii a fost cel care a depus plângerea. Autorităţile nu au făcut publice numele persoanelor implicate în proces.

:blink: :blink:

Link to comment
Guest stefteo21

Mie sincer mi-e mila de femeie... saraca cine stie ce distrus de copil avea de care ii era dor si ea fiind singura ce sa faca... vroia si ea sa-si vada nepotii sa o viziteze. Cum am mai zis... cine stie ce ratat de copil avea :)

Link to comment

OT: Vi se pare corect sa nu va vedeti nepotul de 15 ani nici macar o data in viata?

N'ai de unde sa stii si ce fel de persoana era si femeia.Daca ar fii aparut si un motiv pentru care nu ii raspundea la telefon parca era completa stirea. :)

Link to comment
Guest MaGic_MaStEr

Mie sincer mi-e mila de femeie... saraca cine stie ce distrus de copil avea de care ii era dor si ea fiind singura ce sa faca... vroia si ea sa-si vada nepotii sa o viziteze. Cum am mai zis... cine stie ce ratat de copil avea :)

Idem.

Link to comment

Mie sincer mi-e mila de femeie... saraca cine stie ce distrus de copil avea de care ii era dor si ea fiind singura ce sa faca... vroia si ea sa-si vada nepotii sa o viziteze. Cum am mai zis... cine stie ce ratat de copil avea :)

N'ai de unde sa stii si ce fel de persoana era si femeia.Daca ar fii aparut si un motiv pentru care nu ii raspundea la telefon parca era completa stirea. :)

Indiferent cum era femeia, sanatoasa, nebuna, obsedata...era mama lui. Era datoria lui sa aiba grja de acea femeie.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...