Jump to content
Bobo

Tehnologia OZN ne-ar putea scoate din criza energetica

Recommended Posts

Guest The_KniveS

am citit si eu acum 1 an cum ca USA fac afaceri cu extraterestii, USA le permite extraterestrilor sa rapeasca oameni pentru experimente in schimbul tehnologiei, si cica asa au ajuns ei pe luna.vorbele astea lea zis un fost angajat nasa, sau al guvernului, din cate tin eu minte. acum nush ce sa mai cred.daca ar zice maine la tv ca exista extraterestri si poate ar si dezvalui tehnologia pe care o detin, sincer nu mar interesa deloc.

Link to comment

am citit si eu acum 1 an cum ca USA fac afaceri cu extraterestii, USA le permite extraterestrilor sa rapeasca oameni pentru experimente in schimbul tehnologiei, si cica asa au ajuns ei pe luna.vorbele astea lea zis un fost angajat nasa, sau al guvernului, din cate tin eu minte. acum nush ce sa mai cred.daca ar zice maine la tv ca exista extraterestri si poate ar si dezvalui tehnologia pe care o detin, sincer nu mar interesa deloc.

Ai ba ma lasi? Crezi ca daca chiar ar veni extraterestrii, crezi ca lear cere permisiunea americanilor sau oricariui alt om? Ar rapi oameni direct daca ar vrea sa fac experimente si americanii nu iar putea face nimic pt ca EI sunt cei care au nevoie de tehnologia lor, extraterestrii fiind mult mai avansati ca ei. Asa ca nu lear da nici o tehnologie. Ar rapi oameni de voie daca ar vrea. Dar nu prea cred asta. Suntem mult prea nedezvoltati ca sa fim in interesul unor fiinte calatoare interstelare

Link to comment
Guest The_KniveS

Ai ba ma lasi? Crezi ca daca chiar ar veni extraterestrii, crezi ca lear cere permisiunea americanilor sau oricariui alt om? Ar rapi oameni direct daca ar vrea sa fac experimente si americanii nu iar putea face nimic pt ca EI sunt cei care au nevoie de tehnologia lor, extraterestrii fiind mult mai avansati ca ei. Asa ca nu lear da nici o tehnologie. Ar rapi oameni de voie daca ar vrea. Dar nu prea cred asta. Suntem mult prea nedezvoltati ca sa fim in interesul unor fiinte calatoare interstelare

eu nu cred nimic, doar am zis ce am citit eu acum 1 an intr-un articol,

P.S. mai stii poate chiar cer permisiunea(celui mai puternic stat din lume), pt ca ei daca au o tehnologie avansata sunt si mai inteligenti nu fac de capul lor,nu poti stii ce fac ei, sa zicem ca au facuto si pe asta , dar mare tehnologie nu leau dat, ce e la ei o nava care abia zboara pana pe luna pe langa navele lor cu care fac calatorii interstelare(o simpla joaca de copii).

P.S.2 e doar o teorie asa ca nu mai sari in sus ca arsu cu msj de genu "ai ba ma lasi". :crazy:

Link to comment

am citit si eu acum 1 an cum ca USA fac afaceri cu extraterestii, USA le permite extraterestrilor sa rapeasca oameni pentru experimente in schimbul tehnologiei, si cica asa au ajuns ei pe luna.vorbele astea lea zis un fost angajat nasa, sau al guvernului, din cate tin eu minte. acum nush ce sa mai cred.daca ar zice maine la tv ca exista extraterestri si poate ar si dezvalui tehnologia pe care o detin, sincer nu mar interesa deloc.

righht... si daca nu le permitea ce faceau americanii, trageau cu pistoale cu apa??

Link to comment
Guest Kamikaze

Ai ba ma lasi? Crezi ca daca chiar ar veni extraterestrii, crezi ca lear cere permisiunea americanilor sau oricariui alt om? Ar rapi oameni direct daca ar vrea sa fac experimente si americanii nu iar putea face nimic pt ca EI sunt cei care au nevoie de tehnologia lor, extraterestrii fiind mult mai avansati ca ei. Asa ca nu lear da nici o tehnologie. Ar rapi oameni de voie daca ar vrea. Dar nu prea cred asta. Suntem mult prea nedezvoltati ca sa fim in interesul unor fiinte calatoare interstelare

te-ai uitat la prea multe filme gen Armageddon. tot ce spui aici e doar o parere, nu te mai purta ca si cum ai stii din propria experienta.

Link to comment
Guest The_KniveS

righht... si daca nu le permitea ce faceau americanii, trageau cu pistoale cu apa??

chiar asa de prosti ii crezi pe americani incat sa refuze tehnologie,si pt ce? pt niste oameni,practic thnologie avansata moca( is just a theory)

Link to comment

te-ai uitat la prea multe filme gen Armageddon. tot ce spui aici e doar o parere, nu te mai purta ca si cum ai stii din propria experienta.

Cine vorbeste? Dinpotriva ca nu ma uit la filme facute de americani fie ca e armagedon fie ca alt film de gen SF in care domnle' vine asteroidu, numa mericanu are solutia. Se pun pe ei ca fiind singurii capabil sa faca fata unei crize sau invazii.

Si aia e parerea mea, nu vorbesc din experienta dar spre deosebire de altii mai si gandesc inainte sa zic ceva.

Link to comment

NASA:hai sa va dau un negrotei pt experiment

Extraterestrii:hmmm suna interesant....ce ati dori la schimb?

NASA:pai...un un pistol laser!

Extraterestrii:ok va dam 2 numai aduceti'l pe negru

:-j

Glumesti......

Si dc NASA? sunt multe agentii spatiale (ale rusilor ale japonezilor etc.) Im sick of hearing of NASA and USA

Link to comment
Guest The_KniveS

Glumesti......

Si dc NASA? sunt multe agentii spatiale (ale rusilor ale japonezilor etc.) Im sick of hearing of NASA and USA

nu tine neaparat de NASA , doar ca guvernul USA e cel mai puternic din lume.

P.S. am citit tot asa intr-un articol ca , guvernul USA lea spus celor de la NASA , in caz ca descopera ceva sa le comunice imediat .

Link to comment

avem nevoie de aceasta tehnologie extraterestra mai mult ca oricand.

pe mine ma intereseaza in special partea cu clonarea, ca daca am putea clona femei pentru 'entertainment' am avea toti cate o leguma din asta acasa. poate nici nu cere mult de mancare.

Link to comment

pretul energiei ar tinde spre zero.

Vezi tu,asta e problema,cine are petrol e "king of the world" :) gandeste-te la tarile arabe (Dubai,Iraq,etc) si o sa-ti dai seama :)

O tehnologie mult mai "pamanteana e cea cu folosirea motoarelor cu hidrogen,dar aceasta tehnologie cred ca va fi aplicata doar dupa ce se vor termina rezervele de petrol (e interesul lor sa scoata bani,nu-s prosti sa dea tehnologie moca)

daca am putea clona femei pentru 'entertainment' am avea toti cate o leguma din asta acasa.

Asa ai fi si tu fericit :huh:

Link to comment
Guest The_KniveS

daca ar scoate tehnologia extrateresta la iveala (asta daca exista) sar prabusi economia, si nu prea lear conveni asta .

P.S. aici intervin si interesele banesti :-"

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...