Jump to content

Recommended Posts

Guest toby

Condoleante .... Am jucat cu el pe srv...era super de treaba... foarte trist :( Condoleante inca odata... :( Ve-i ramane mereu in sufletele noastre !

Link to comment
Share on other sites

Dumnezeu sa-l Odihneasca ! Pavel intotdeauna a fost un om intelept un om cu care imi perdeam toate noptile invatanduma lectii de viatza si spunandumi mereu ca "sanatatea este ce-a mai de pret" . Nu imi vine sa cred ca acest om sa stins , stiam ca are probleme de sanatate :( dar nu chiar asa de rau , in sufletul meu intotdeauna va ramane si voi apride lumanari pentru ai lumina drumul cel bun ! Condoleantze familiei ! :((

Link to comment
Share on other sites

acum vad ca sa facut topic pentru Pavel , sincer imi pare rau si cu rusine postez .. chiar ii duc dorul in joc, un om cu care acum cativa ani ne-am intalnit toti la o bere o vorba si tin sa spun ca a fost unul din cele mai frumoase ghadere la care am fost , of doamne .. noptile nedormite si petrecute in joc vorbind despre viata si alte cele .. :( imi vine mereu in gand felul in care ne-am desparit .. atunci acum cativa ani .. la ghader la plecarea spre casa

odihnestete in pace Pavel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...