Jump to content
Parazitu'

S-au incaierat pentru o femeie

Recommended Posts

Pugilistul Mike Tyson a vrut sa-l omoare pe Brad Pitt pentru ca acesta ii facea curte fostei sale sotii, Robin Givens. Desi acest incident a avut loc in urma cu cativa ani, abia acum s-a aflat despre intentiile criminale ale controversatului boxer. "Mike l-a sunat de mai multe ori pe Pitt si l-a amenintat ca-l omoara daca nu o lasa pe Robin in pace. Isi cumparase la un moment dat si un pistol", a dezvaluit un prieten al boxerului.

(M.B.M.)

Sursa : Infoportal.ro

:) pe asta n-as credeo..la cati bani are ala are 10 camioane de bodyguarzi :)

Link to comment

Clar, scrie "Cancan" pe poza si asta spune totul.

Inseamna ca acel "prieten" de-al boxerului a luat ceva bani pt aceasta dezvaluire, ca oricine poate sa dea din cioc aiurea, dar cat din acea poveste este adevarata .. nu stiu. Poate s-a intamplat ca Pitt sa iasa cu fost prietena a lui Tyson, dar restul cred ca e cancan :)

Cele mai bine vandute reviste, ziare sunt acelea in care apar scandaluri/certuri/batai intre vedete.

Link to comment

:)) , daca era sa-l supere pe tyson , de mult se auzea de o cafteala buna :))

Exact .. cat timp l-a muscat pe ala de-o ureche chiar in timpul meciului, ii era greu sa-l bata daca tot era adevarat si daca vroia sa-l bata ?

Atat cat ei NU declara nimic unei reviste/ziar serios, nu cred deoarece printre prietenii vedetelor e un fel de "telefonul fara fir".

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...