Jump to content
Guest equus

Poze nud cu Rihanna(genuine)

Recommended Posts

si tot nu cred. sanii imi par diferiti, la fel si picioarele. e mai slaba in pozele puse de tine.

acum am observat si ca mai sunt o groaza de poze expuse, fiecare mai diferita decat cealalta...

Ok,daca vrei sa afli exact cauta date despre tatuajele Rihannei.Pt ca daca te uiti atent se observa un tatuaj pe deget:

http://a6.imagehaven.net/img.php?id=4YUP1IKPNL_rihanna6.jpg

ps:nici aici nu ii vedeti fata?Postati doar ca sa va aflati in treaba :violent:

Link to comment

ce e rusinos ma ? va roade invidia sau ce ? lasa ma sa faca ce vrea si paris o s*** non-stop prin filme si n-are stres...

=))))))) duteeeee

ce imagine iti faci asa ma?de penala ? :) ti-ai pus vreodata intrebarea asta? mare vedeta panarama anului ?

mi-ar fi jena sa ma dau vedeta si sa ard asa constant :) bravo ei daca are...dar sa te injosesti asa? ptr ce ? :)

o.O nu ma mira..pe forumu asta numa de astia care sunt proaspati posesori de buletin..normal ca e tentant.. :> oaaaa iote bre' una bucata buna goala :) :-j maturizati'va..

Ma intreb oara maicasa si taicasu asteia ce'or zice?is mandri ca fata lor apare in fundu' gol pe net ? :) tare..

Link to comment
Guest Kamikaze

Da tu esti obsedat de ea sau ce atata flame?, se vede clar in ultimele poze ale lui Silent ca e clar ea,treaba ei din partea mea sa se urce pe pereti ca eu nu ma fac mai gros la WC!:(

Si totusi suntetii tristi faceti atata Tam-Tam de la o amarata de fata,daca stai sa analizezi cu toti suntem oameni si cu toti avem scapari daca chiar sa dezbracat nu inteleg care-i disperarea? :blink:

n-as putea sa dau nici macar negrul de sub unghie pentru ce imagine isi face rihanna. comentam o stire. stirea nu mi se pare credibila si imi expun ideile de ce. atat, punct. dar da, trebuie sa fie mereu cate un papa-lapte ca tine care se trezeste vorbind, de cele mai multe ori pe langa subiect. te doare-n cur de stire, ma doare-n cur de tine. onoreaza-ma cu absenta atunci.

Ok,daca vrei sa afli exact cauta date despre tatuajele Rihannei.Pt ca daca te uiti atent se observa un tatuaj pe deget:

http://a6.imagehaven.net/img.php?id=4YUP1IKPNL_rihanna6.jpg

ps:nici aici nu ii vedeti fata?Postati doar ca sa va aflati in treaba :violent:

ok, un tatuaj pe deget si o poza in care i se vede fata dar in care nu e...nud. tatuajul ala nu l-am mai vazut pe oricare alta poza in care i se vede INTREG corpul. nice work

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...