Jump to content
-clao-

Unui tanar ia crescut un brad in plamani

Recommended Posts

aiurea rau

stiam ca la unu' ii crescuse fasole in ureche, dar aia era o gluma facuta de colegi: ii pusesera vata umeda si o boaba de fasole in ureche si in 2 zile avea verdeata la cap...dar brad in interiorul corpului...bleah

:rofl1: sa vii la scoala cu fasui in urechi :rofl1:

@dar totusi fara lumina ?!

Link to comment

inca o porcarie postata de un bloger dornic de afirmare !!!

daca nu se asigura cateva conditii elementare ( lumina ) plantele nu cresc.

asta nu e o stire e un zvon senzational care incearca sa socheze.

Tu si Stalk3r , singurii doi care aveti niste creier in cap . Restu ... se pare ca (,) cred tot :) . In bau bau credeti ma ? :rofl2:

On : Fake toata ziua :) , asta nu o cred nici cum . Doar daca imi aduci un om neoperat aici , il pui pe masa de operatie , ii taie plamanul si scoate de acolo braduletul (ceea ce este imposibil) . Deci , nu cred asta niciodata .

Link to comment

Tu si Stalk3r , singurii doi care aveti niste creier in cap . Restu ... se pare ca (,) cred tot :) . In bau bau credeti ma ? :rofl2:

On : Fake toata ziua :) , asta nu o cred nici cum . Doar daca imi aduci un om neoperat aici , il pui pe masa de operatie , ii taie plamanul si scoate de acolo braduletul (ceea ce este imposibil) . Deci , nu cred asta niciodata .

da, credem si in bau bau, dar in categoria asta, cei fara creier in cap, te'ai inclus si pe tine

ca virgula crezi -_-

Link to comment

da, credem si in bau bau, dar in categoria asta, cei fara creier in cap, te'ai inclus si pe tine

ca virgula crezi -_-

Eu am dat quote la posturile lor , si le-am spus ca sunt singurii care gandesc rational . Daca si tu crezi stirea asta .... zimi si mie cam ce medii ai avut la Biologie . Daca ai avut cam asa ... 6 ... e clar . N-are rost s-o mai lungesc .

Link to comment

Eu am dat quote la posturile lor , si le-am spus ca sunt singurii care gandesc rational . Daca si tu crezi stirea asta .... zimi si mie cam ce medii ai avut la Biologie . Daca ai avut cam asa ... 6 ... e clar . N-are rost s-o mai lungesc .

Da este si poza cu plamanul si bradultzul crescut pe plaman,sau din plaman!

Link to comment

Eu am dat quote la posturile lor , si le-am spus ca sunt singurii care gandesc rational . Daca si tu crezi stirea asta .... zimi si mie cam ce medii ai avut la Biologie . Daca ai avut cam asa ... 6 ... e clar . N-are rost s-o mai lungesc .

citeste posturile anterioare si o sa vezi ce am zis, iar pentru cultura ta generala nu am avut 6 la biologie :)

Link to comment

Nu,dar uite-te mai atent la poza aia,daca imi truchezi tu asa ceva esti geniu!

Ah , pacat ca nu ma pricep la asa ceva :banghead: . Roaga un prieten sau pe cineva priceput de pe net , sa iti faca asa ceva , si mai vorbim . Oricum , gandeste-te logic omule , fara pic de lumina , cum sa creaca bradul ala acolo ? #-o

@Anthyc : Atunci 5 ? La fel si pentru tine , fara lumina , plantele nu cresc .

Link to comment

@Anthyc : Atunci 5 ? La fel si pentru tine , fara lumina , plantele nu cresc .

cam trasa de par stirea, nu prea cred asa ceva, brad in plamani ?

uite asta este primul meu reply, citeste cu atentie(asta daca sti sa citesti) si o sa iti dai seama ce am zis

mai termina, nu te mai contrazice cu toata lumea pe forum sa demonstrezi ca ai dreptate

sper ca ai inteles ca eu NU am zis ceva de genu "mama saracu om" "bah s'a mai intamplat" "cum a ajuns bradul ala acolo?" "incredibil" etc

Link to comment

Ah , pacat ca nu ma pricep la asa ceva :banghead: . Roaga un prieten sau pe cineva priceput de pe net , sa iti faca asa ceva , si mai vorbim . Oricum , gandeste-te logic omule , fara pic de lumina , cum sa creaca bradul ala acolo ? #-o

@Anthyc : Atunci 5 ? La fel si pentru tine , fara lumina , plantele nu cresc .

http://img11.imageshack.us/my.php?image=copac.jpg

Da de asta ce mai zici?Crezi ca este posibil?Vei zice ca si asta este trucata!

Link to comment

si somehow a ajuns in plamani ...

@ Nu are cum ,e fake toata ziua .. , cum sa creasca fara sa aibe un strop de lumina ?

Radacinile cum cresc in pamant ?

Lumina dupa cum stie mai toti (sau nu) este catalizatorul footsintezei dar si cu ajutorul caldurii se poate realiza fotosinteza.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...